Audio Plus wyłącznym dystrybutorem urządzeń Biamp w Polsce

Audio Plus wyłącznym dystrybutorem urządzeń Biamp w Polsce

24 czerwca 2016, 12:00
Producent: Biamp
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Wiele osób zapewne nigdy nie widziała urządzeń marki Biamp, ale słyszała je w wielu miejscach, takich jak lotniska, areny sportowe, kościoły, uczelnie, firmy czy centra konferencyjne.

Od dnia 22 czerwca 2016 roku Spółka Audio Plus została nowym wyłącznym dystrybutorem marki Biamp w Polsce.

 

Biamp to dla nas nowe możliwości sprzedaży i działania w branży instalacyjnej. Marka uzupełni ofertę Spółki, a bogate i nowoczesne portfolio produktów otworzy przed nami nowe rynki zbytu. Menadżerem produktów Biamp w Audio Plus został Maciek Wołoszyn, a za wsparcie techniczne odpowiadać będzie Staszek Mielczarek. Po niedawno odbytych szkoleniach ruszamy pełną parą. Czekamy na pierwsze dostawy - w tym rozbudowany system demo, który zostanie zainstalowany m.in. w salach konferencyjnych nowej siedziby Spółki.

Sebastian Pawlak - Dyrektor operacyjny Audio Plus

 

[img:1]

Na zdjęciu: Sebastian Pawlak, Dyrektor operacyjny Audio Plus i Ondrej Sedlacek, Biamp Regional Manager, The Nordic Countries & Eastern Europe.

 

więcej: www.biamp.com

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

HiFi

XSL - Nowy kompaktowy system liniowy od d&b audiotechnik
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz