CASIO Grand Hybrid Recital zaprasza do Bielska Białej

CASIO Grand Hybrid Recital zaprasza do Bielska Białej

13 września 2016, 12:00
Producent: CASIO

Przed nami drugi z czterech niepowtarzalnych recitali pianistycznych z cyklu „CASIO Grand Hybrid Recital”. Już w najbliższą środę, 14 września, w salonie muzycznym ELPA będzie można usłyszeć utwory Chopina oraz standardy muzyki rozrywkowej i filmowej, m.in. melodie Gershwina. Jednocześnie słuchacze będą mogli poznać możliwości pianina Celviano Grand Hybrid. Takiej okazji nie można przegapić. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Drugim z przystanków na trasie projektu "CASIO Grand Hybrid Recital" będzie Bielsko Biała. To właśnie tam, 14 września, o godzinie 17:30 w salonie muzycznym ELPA przy ulicy 1 Maja 19 odbędzie się kolejny z koncertów tego cyklu.

 

[img:2]

 

W pierwszej części dwugodzinnego recitalu uczestnicy będą mogli wysłuchać utworów Chopina. W programie znalazło się pięć mazurków z op. 68 i 7, Polonez cis-moll oraz walce cis-moll i As-dur. W drugiej części recitalu rozbrzmiewać będą standardy jazzowe, m.in. Gershwina, oraz muzyka filmowa.

W przerwie recitalu widzowie dowiedzą się, jaka jest różnica między instrumentami akustycznymi, cyfrowymi a hybrydowymi. Do tego będą mieli okazję wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą upominki od firmy CASIO. Koncert jest także niepowtarzalną szansą, aby samemu zagrać na Celviano Grand Hybrid.

 

[img:1]

 

Mistrzem ceremonii, który zasiądzie za Celviano Grand Hybrid, będzie sam Stefan Walczykiewicz. Znakomity pianista koncertowy i kompozytor, który ma na swoim koncie wiele melodii do programu telewizyjnego Agnieszki Osieckiej "Sentymenty". W swoim repertuarze posiada także standardy amerykańskiej i polskiej muzyki rozrywkowej, kompozycje klasyczne oraz utwory własne. W 2012 roku został laureatem nagrody publiczności na II Międzynarodowym Konkursie Towarzystwa im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Projekt "CASIO Grand Hybrid Recital" to cykl spotkań, które we wrześniu zagoszczą w czterech polskich miastach: Toruniu, Bielsko Białej, Pile oraz Katowicach. W trakcie ich trwania zostanie zaprezentowane niezwykłe pianino Celviano Grand Hybrid, które powstało w wyniku współpracy firmy Casio i znanego producenta fortepianów C. Bechstein.

 

Program wydarzenia:

 
  • 17.30 - Powitanie gości
  • 17.35 - Recital pianistyczny cz. 1
  • 18.20 - Opowieść o powstaniu Grand Hybrid - Historia niezwykłej współpracy pomiędzy CASIO i C. Bechstein
  • 18.35 - Grand Hybrid z bliska - aspekty techniczne a praktyka pianistyczna
  • 18.45 - Konkurs z nagrodami
  • 18.50 - Recital pianistyczny cz. 2
  • 19:15 - Pożegnanie gości

 

[img:3]

 

Pianina Pianina cyfrowe Stage piano Pianina akustyczne Fortepiany Fortepiany akustyczne Fortepiany cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Grupa Zibi S.A.

adres:
ul. Wirażowa 119 02-145 Warszawa

Sklepy muzyczne > CASIO rozwiń listę sklepów

Arturia AstroLab - awangardowa klawiatura sceniczna
Więcej wiadomości