Statywy gitarowe MULTI marki Gravity już w sprzedaży

Statywy gitarowe MULTI marki Gravity już w sprzedaży

21 listopada 2016, 10:00
Producent: Gravity
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Marka Gravity poszerza asortyment statywów gitarowych o nową serię Vari-G. Trzy dostępne statywy gitarowe multi (chronione wzory użytkowe) zapewniają bezpieczne oparcie dla 3, 5 lub 7 instrumentów.

Nowa seria Vari-G jest rozszerzeniem asortymentu marki Gravity o statywy gitarowe multi. Podobnie jak wszystkie produkty marki Gravity, również nowa seria jest pozycjonowana w segmencie premium. Nowoczesne statywy umożliwiają bezpieczne ustawienie gitar akustycznych, elektrycznych i basowych na scenie i w studiu. Zdejmowane uchwyty na gryf z wygodną regulacją umożliwiają dopasowanie statywów do indywidualnych potrzeb.

[img:1]

Miękkie obicia we wszystkich miejscach kontaktu z instrumentem chronią go przed zarysowaniami i wgnieceniami. Bardzo stabilna konstrukcja z wytrzymałych stalowych rurek i powłoka z czarnej farby proszkowej gwarantują wieloletnie użytkowanie. Montaż i demontaż przebiega w kilku prostych krokach, a po złożeniu statyw zajmuje niewiele miejsca, co umożliwia wygodny transport.

[img:2]

Statywy serii Vari-G można także personalizować za pomocą dostępnych jako opcja pierścieni G w różnych kolorach. Ten niewielki z pozoru szczegół, który podkreśla niepowtarzalność marki Gravity, wzbudził już niemałe zainteresowanie podczas wielu prezentacji.

Biorąc pod uwagę prostotę, funkcjonalność i elegancję tych statywów, trudno uwierzyć, jakim wyzwaniem było ich zaprojektowanie. Obecna wersja okazała się najbardziej funkcjonalna, stabilna i estetyczna spośród niezliczonych projektów, wzorów i prototypów. Jesteśmy dumni z rezultatu, który udało nam się osiągnąć - mówi Robin Henlich, Product Manager, Pro Audio, Stands, Accessories 

 

Statywy i uchwyty

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gravity rozwiń listę sklepów

Gitara

Klasyka & nowoczesność po japońsku od Arii
Więcej wiadomości