Nowe preampy TAPCO w super cenie

Nowe preampy TAPCO w super cenie

15 listopada 2006, 22:11
Dystrybucja: Music Info
"...preampy dają pełne, otwarte brzmienie. Nie dodają do nagranego materiału zbyt wiele od siebie pozwalając na zarejestrowanie naturalnego brzmienia instrumentu."

MusicTech Magazine 2006[img:1] cena 850 zł detal
 
Link USB jest interfejsem audio pracującym na złączu USB. Za jego pośrednictwem możemy podłączyć 2 źródła dźwięku do komputera PC lub Mac. Urządzenie oferuje przetwarzanie 24bit/96kHz.Posiada 2 najlepsze preampy mikrofonowe które można znaleźć w urządzeniach w tej klasie cenowej.2 wejściaanalogowe. [img:2][img:3]Combo Neutrika na tylnym panelu umożliwiają podłączenie symetrycznego sygnału z mikrofonu przez wtyczkę XLR lub Jack 1/4" bal/unbal. W momencie podłączenia złącza XLR urządzeniedziałajako preamp wyposażony w zasilanie Phantom. Jeżeli podłączymy wtyczkę Jack przedwzmacniacz jest wyłączany a przycisk na panelu przednim pozwala na przełączyć się na poziom liniowy lub na wysoką impedancję do podłączenia instrumentu.

Znajdziemy tu również 2 wyjścia monitorowe Jack na tylnym panelu oraz wejście słuchawkowe z przodu urządzenia każde z osobna regulacją poziomu. Potencjometr MIX służy do regulacji poziomu sygnału z wejść analogowych oraz z komputera który umożliwia bezpośredni odsłuch z wejść bez opóźnienia.

Całość jest estetycznie opakowana w małą ale bardzo solidną obudowę grubą na 2 i długą na 8 cali. Obudowa Link'aznakomicie zniesie wszelkie trudy częstego przenoszenia w przypadku używania go razem z laptopem.Producent zastosował tu gumowe perforowane pokrycie górnej i dolnej pokrywy które zabezpiecza kartę przed wstrząsami i uderzeniami oraz zapobiega zsunięciu się urządzenia z powierzchni gdy przyjdzie nam pracowaćw tzw. trudnych warunkach. Na przednim panelu znajdziemy pancerne, stalowe uchwyty po obu stronach urządzenia.

Oczywiście mogą służyć do przenoszenia ale ich zadaniem jest zabezpieczenie potencjometrów przed uszkodzeniem orazprzypadkowym poruszeniem. Zasilanie przez USB dodatkowo ułatwi korzystanie z urządzenia w przypadku gdy w pobliżu nie znajdziemy żadnej wtyczki sieciowej.Jest to zatem idealne rozwiązanie dla osób wymagających pełnej mobilności od swojego sprzętu. Link USB posiada sprytną podpórkę dzięki której można łatwo postawićurządzenie "do pionu"co zaoszczędzi miejsca na stole. Mackie wyposażył urządzenie w przyjemną i łatwą w obsłudze platformę Traction 2 oraz wtyczkę Final Mix CD Mastering.

Szczegóły techniczne:
Pasmo przenoszenia: dB, 22Hz - 22 kHz @ 48kHz +0/–0.5dB
Zniekształcenia THD + Noise < 0.005% (1 kHz, –1 dBFS @ 48 kHz SR)
Dynamika 100 dB (48 kHz SR, A-weighted)
Impedancja wejściowa: Mic 3 kΩ, Line 20 kΩ balanced,
                                       20 kΩ unbalanced, Instr 1 MΩ
Impedancja wyjściowa Monitor 200Ω, Headphone < 1Ω
Przesłuchy –70 dB Monitor (1 kHz, Left to Right), Headphone –80 dB
                                            (1 kHz, Left to Right)
Max Poziom wejściowy Mic (XLR): –2.2 dBu, Line In: +4.5 dBu, Instr In: +5.4 dBu
Max Poziom wyjściowy Monitor +4.2 dBu, Heaphone 18 mW (600Ω)

Interfejsy audio Przedwzmacniacze USB

Studio

Arturia FX Collection 5 - Ulepszaj, przekształcaj, twórz!
Więcej wiadomości