Praca szuka człowieka - Dołącz do zespołu ESS Audio!

7 marca 2017, 11:00
Dystrybucja: ESS Audio

Wyłączny przedstawiciel koncernu HARMAN PRO i lider na rynku pro audio w Polsce, firma ESS AUDIO sp. z o.o. zatrudni programistę i projektanta systemów AV.

Programista systemów AV

Obowiązki:

  • Programowanie systemów AV
  • Uruchamianie i kontrola nad wdrożeniem systemów AV na terenie całego kraju
  • Współpraca z partnerami w ramach szeroko pojętych konsultacji technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane informatyka, elektronika
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języków programowania
  • Mile widziana znajomość języka AMX NetLinx
  • Prawo jazdy kat. B

Projektant systemów AV

Obowiązki:

  • Projektowanie systemów AV
  • Tworzenie koncepcji systemu, dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Współpraca z partnerami w  ramach szeroko pojętych konsultacji technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość oprogramowania CAD
  • Umiejętność sporządzania i czytania schematów blokowych
  • Znajomość sprzętu audio-video i systemów sterowania
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie, będącej przedstawicielem/dystrybutorem czołowych marek branży AV
  • Szkolenia producentów w kraju i zagranicą
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole
  • Niezbędny sprzęt do pracy
  • Opiekę medyczną

CV prosimy wysyłać na adres:

[email protected]

O Firmie

ESS Audio jest wyłącznym przedstawicielem handlowym w Polsce grupy Harman Professional będącej jednym z największych na świecie producentów w branży audio.

Do Grupy Harman Professional należą marki:
JBL, Crown, dbx, Soundcraft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon, Digitech.

ESS Audio jest liderem branży pro audio w Polsce oferując:

  • Projekty akustyczne, elektroakustyczne i DSO
  • Kompleksowe dostawy systemów nagłośnieniowych
  • Doradztwo i szkolenia
  • Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Od 1989 roku zrealizowaliśmy wiele prestiżowych instalacji w licznych instytucjach administracji publicznej, stacjach radiowych i telewizyjnych, hotelach, klubach i restauracjach, obiektach sportowych i widowiskowych oraz instytucjach kulturalnych takich jak teatry, kina czy filharmonie.

Liniowe systemy koncertowe dużej mocy JBL VerTec, wzmacniacze mocy Crown iTech, cyfrowe konsolety Soundcraft, mikrofony AKG, procesory BSS oraz dbx używane są podczas największych festiwali:

Heineken Open'er Festival, Coke Live Festival, Przystanek Woodstock, Festiwale w Opolu i Sopocie oraz przez liczące się firmy obsługujące imprezy plenerowe: Gigant Sound, GMB Pro Sound, Sound & Lights Service, Craftman, Ragtime, Toton Show, Prosound, Bayer Media, Estrada Rybnicka.

więcej: essaudio.pl

Pro Audio

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Hali Urania w Olsztynie
Więcej wiadomości