Ketron Polska uruchamia oficjalny telefon wsparcia technicznego

Ketron Polska uruchamia oficjalny telefon wsparcia technicznego

19 lipca 2018, 10:00
Producent: Ketron
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Firma Ketron Polska uruchomiła swój oficjalny telefon wsparcia. Pomoc techniczna, pytania, porady... to wszystko pod numerem telefonu 608 650 225, na który można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00.

Jesteśmy pewni, że zapewni to użytkownikom jeszcze większą satysfakcję z korzystania z instrumentów Ketrona oraz pozwoli osiągnąć pełnię ich możliwości.

 

[img:2]

Ketron SD1

 

Firma Ketron powstała w 1981 roku we włoskiej Anconie i od początku swojej działalności kładzie nacisk na wdrażanie najnowszych rozwiązań i technologii. Ketron jest jedną z firm, która przede wszystkim bazuje na opiniach, gustach i pomysłach użytkowników swoich produktów. W swoim dorobku posada takie osiągnięcia, jak stworzenie i wprowadzenie na rynek technologii Multisynthesis, wyprodukowanie najbardziej topowego keyboardu Ketron SD1 czy stworzenie profesjonalnych pianin cyfrowych serii DG.

Obecnie Ketron jako jeden z pierwszych producentów wprowadził na rynek urządzenia z klawiaturą przystosowaną również dla muzyków specjalizujących się w muzyce orientalnej.

 

[img:1]

 
więcej: ketron.pl
Keyboardy Pianina Pianina cyfrowe Stage piano

Gdzie kupić?

Ketron Ketron www.ketron.it

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Ketron rozwiń listę sklepów

Arturia AstroLab - awangardowa klawiatura sceniczna
Więcej wiadomości