LD Systems - nowa seria ICOA na Prolight+Sound 2019

LD Systems - nowa seria ICOA na Prolight+Sound 2019

10 kwietnia 2019, 14:20
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL GmbH

Na frankfurckich targach Prolight+Sound, firma LD Systems należąca do Adam Hall Group zaprezentowała kolumny aktywne z nowej serii ICOA (wersje 12” i 15”) o ciekawej współosiowej konstrukcji driverów, pozwalającej na szybkie przestawianie z układu wertykalnego na horyzontalny w zależności od potrzeb. Do tego po cztery uchwyty ułatwiające transport, procesor DSP pozwalający na dostosowanie się do różnorodnych okoliczności scenicznych i Bluetooth lub kabel do wyboru (czyli aktywna i pasywna).

Firma sugeruje, że nowe kolumny pojawią się w atrakcyjnych cenach w stosunku do konkurencji, zwłaszcza że mają do zaoferowania kilka ciekawych funkcji - m.in. dwa wejścia i procesor DSP z czterema presetami. Kolumny mogą pracować samodzielnie, w połączeniu z subwooferem lub jako monitor sceniczny. W zależności od użycia presety dopasowują charakterystykę kolumny. Dostępność: wkrótce.

Zapraszamy na prezentację w wykonaniu p. Bolesława Biernackiego. 

 

 

Galeria zdjęć ze stoiska Adam Hall Group (LD Systems)

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki Pełnopasmowe aktywne Monitory sceniczne

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

(prawie) wszystko o konsolecie DiGiCo Quantum 338 [live]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz