Rewolucja w środowisku wizualizacji 3D? nowe wydanie Capture! (Prolight+Sound 2019)

Rewolucja w środowisku wizualizacji 3D? nowe wydanie Capture! (Prolight+Sound 2019)

30 kwietnia 2019, 07:30
Producent: Capture
Dystrybucja: Musikmesse Frankfurt

Od wielu lat wszyscy realizatorzy zadają sobie pytanie z jakiego środowiska 3D korzystać do wizualizacji własnych projektów czy pre-programmingu? Do tej pory zdecydowanym liderem na rynku jest WYSIWYG, lecz ze względu na cenę nie jest to rozwiązanie dla każdego. Tutaj podczas targów naprzeciw wszystkim tym, którzy chcieliby, aby ich wizualizacje były profesjonalne wyszedł Capture. I to za darmo !

We Frankfurcie na swoim stanowisku zaprezentowali najnowsze wydanie Capture 2019, które gołym okiem widać, że po sugestiach użytkowników staje się środowiskiem coraz wygodniejszym w pracy i dostosowanym do potrzeb realizatorów i projektantów.

Nie jest łatwo rozpisywać się o rzeczach, które naprawdę trzeba zobaczyć, dlatego zapraszamy do relacji ze stoiska Capture, gdzie Włodzimierz Duval, prezes głównego dystrybutora Capture na Polskę, firmy Mediam Sp. Z o.o. opowie dokładnie o zmianach w najnowszej wersji.

To co najbardziej zaskakuje to to, że od najnowszej wersji producent udostępnia swój program całkowicie za darmo! – co prawda w edycji delikatnie okrojonej (wersja student) lecz jak najbardziej zdatnej do nauki oraz pracy.

Wraz z nowym oprogramowaniem wiele zmian, między innymi usprawnione narzędzia do tworzenia plotów w 2d, ulepszony silnik graficzny do wizualizacji czy zwiększenie ilości formatów w jakich program potrafi przyjąć model 3d.

 

Fotorelacja ze stoiska CAPTURE na Prolight+Sound 2019

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

 

Ruchome głowy Sterowniki Regulatory napięcia, dimmery Wytwornice Reflektory Oświetlenie architektoniczne Akcesoria Oświetlenie led Inne Scena

Gdzie kupić?

Capture

Dystrybucja w Polsce:

Mediam Sp. z o.o.

adres:
ul. Wadowicka 12 30-415 Kraków
Premiery oświetleniowe ETC - relacja z P.S. TEATR "Open Day"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz