Rewolucja w środowisku wizualizacji 3D? nowe wydanie Capture! (Prolight+Sound 2019)

Rewolucja w środowisku wizualizacji 3D? nowe wydanie Capture! (Prolight+Sound 2019)

30 kwietnia 2019, 07:30
Producent: Capture
Dystrybucja: Musikmesse Frankfurt

Od wielu lat wszyscy realizatorzy zadają sobie pytanie z jakiego środowiska 3D korzystać do wizualizacji własnych projektów czy pre-programmingu? Do tej pory zdecydowanym liderem na rynku jest WYSIWYG, lecz ze względu na cenę nie jest to rozwiązanie dla każdego. Tutaj podczas targów naprzeciw wszystkim tym, którzy chcieliby, aby ich wizualizacje były profesjonalne wyszedł Capture. I to za darmo !

We Frankfurcie na swoim stanowisku zaprezentowali najnowsze wydanie Capture 2019, które gołym okiem widać, że po sugestiach użytkowników staje się środowiskiem coraz wygodniejszym w pracy i dostosowanym do potrzeb realizatorów i projektantów.

Nie jest łatwo rozpisywać się o rzeczach, które naprawdę trzeba zobaczyć, dlatego zapraszamy do relacji ze stoiska Capture, gdzie Włodzimierz Duval, prezes głównego dystrybutora Capture na Polskę, firmy Mediam Sp. Z o.o. opowie dokładnie o zmianach w najnowszej wersji.

To co najbardziej zaskakuje to to, że od najnowszej wersji producent udostępnia swój program całkowicie za darmo! – co prawda w edycji delikatnie okrojonej (wersja student) lecz jak najbardziej zdatnej do nauki oraz pracy.

Wraz z nowym oprogramowaniem wiele zmian, między innymi usprawnione narzędzia do tworzenia plotów w 2d, ulepszony silnik graficzny do wizualizacji czy zwiększenie ilości formatów w jakich program potrafi przyjąć model 3d.

 

Fotorelacja ze stoiska CAPTURE na Prolight+Sound 2019

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

 

Ruchome głowy Reflektory Sterowniki Regulatory napięcia, dimmery Wytwornice Scena Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led Akcesoria Inne

Gdzie kupić?

Capture

Dystrybucja w Polsce:

Mediam Sp. z o.o.

adres:
ul. Królowej Jadwigi 104 30-209 Kraków
Top Of The Top Sopot Festival 2022 (wywiady)
Więcej wiadomości