PRS prezentuje Pre-Factory Santana I Limited Edition

PRS prezentuje Pre-Factory Santana I Limited Edition

30 sierpnia 2019, 08:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Gdy jesienią 1980 roku do garderoby Carlosa Santany wszedł Paul Reed Smith, początkujący lutnik, trzymając w ręku prototyp gitary dla swojego idola, chyba żaden z nich nie myślał, że będzie to spotkanie, które zmieni życie obu artystów. 

 

[img:1]

 

Carlos zagrał koncert na tym prototypie i zamówił z miejsca kolejny instrument, wykonany według jego sugestii. W ciągu 30 dni powstał pierwowzór modelu Santana, którego reinkarnację (limitowaną do... 6 sztuk !!!) możemy dziś podziwiać. 

 

[img:2]

 

Nie musimy chyba dodawać, że gitary te to instrumenty z absolutnie z najwyższej półki, w każdym detalu wierne oryginałowi. Należy dodać, że jedyną różnicą, w porównaniu do pierwowzoru jest zastosowanie w przetwornikach niesiniejącej w latach 80-tych technologii TCI (tuned capacitance and inductance), pozwalającej na chirurgiczne dostrojenie brzmienia przetworników. 

 

[img:3]

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Spark Pearl czyli perełka od Postivie Grid
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz