Nowości od Zoom - multiefekty A1Four oraz A1X Four

19 września 2019, 11:00

Dzięki firmie Zoom, skromny rynek multiefektów dedykowanych instrumentom akustycznym powiększył się o modele A1 Four oraz A1X Four. Co ciekawe, urządzenia te zostały również skonstruowane z myślą o instrumentach dętych! 

 

[img:5]

 

A1 Four oraz A1X Four to najnowsze multiefekty firmy Zoom, skonstruowane z myślą o akustycznych instrumentach strunowych oraz o instrumentach dętych. Specjalnie dobrane efekty wydobędą wszystko co najlepsze zarówno z gitary akustycznej, akustycznego basu, ale także świetnie się "dogadają" ze skrzypcami, trąbką, harmonijką ustną czy saksofonem. 

 


 

Gitarowa część toru sygnałowego została wyposażona w przedwzmacniacze AC-2/AC-3 Acoustic Guitar preamp, podczas gdy funkcja MMA-1 Mic Adpater pozwala na podłączenie dowolnego mikrofonu - zarówno dynamicznego czy pojemnościowego. Rozbudowana sekcja rytmiczna (68 rytmów perkusyjnych) w połączeniu z pokładowym looperem sprawi, że ćwiczenie jak i występowanie na żywo nigdy już nie będzie nudne i monotonne. 

 

[img:3]

[img:4]

 
Efekty Multiefekty gitarowe
Maxon oraz Scott Henderson łączą siły
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz