Potężny NX 4 Obsidian Control Systems już w sprzedaży

Potężny NX 4 Obsidian Control Systems już w sprzedaży

27 września 2019, 07:00
Producent: Elation

Obsidian Control Systems ma przyjemność ogłosić, że w sprzedaży jest już potężny kontroler oświetlenia NX 4. Wyposażony w profesjonalne funkcje i przygotowany do obsługi innowacyjnego silnika kompozycji pikseli DYLOS Obsidian, NX 4 jest najnowszym członkiem innowacyjnej platformy sterowania oświetleniem ONYX zaprojektowanym tak, aby z łatwością obsługiwał nawet największe eventy. Dzięki dobrze zaaranżowanemu połączeniu suwaków zmotoryzowanych i ręcznych oraz szeregowi przycisków oferuje pokaźną ilość playbacków w kompaktowej, ale niezwykle wydajnej obudowie.

Wykorzystując najnowsze zdobycze technologii, NX 4 zawiera ekran dotykowy HD o przekątnej 15.6 cala i rozdzielczości Full HD z obsługą dwóch zewnętrznych ekranów dotykowych 4K. Osiem programowalnych enkoderów parametrów, dedykowany enkoder intensywności, pomocniczy ekran dotykowy, pełna klawiatura i sekcja poleceń, a także dedykowany grand master tworzą intuicyjną powierzchnię kontrolną. Dwie niezależne sekcje playbacków oferują natychmiastowy dostęp do wszystkich suwaków i przycisków. Można szybko zmieniać stronę głównej sekcji playback z 10 zmotoryzowanymi suwakami i 10 parami przycisków, a druga sekcja z 12 suwakami i 12 przyciskami jest zawsze pod ręką. 

 

[img:1]

 

W konsoli znajduje się nowy, wydajny procesor Intel Hexa-Core, szybki dysk SSD NVMe SSD i 16 GB pamięci RAM DDR4. To, co sprawia, że konsola jest wysoce wydajna to szybki rozruch, natychmiastowa obsługa i możliwość przetwarzania 64 Universów bezpośrednio w konsoli bez konieczności rozbudowy o sieć zewnętrznych procesorów. 

NX 4 to także ergonomia, dzięki zastosowaniu  suwaków  zmotoryzowanych, łatwym dostępem do ekranu i wszystkich funkcji, sekcją komend ONYX i sekcją klawiatury oraz jasnym, regulowanym ekranem dotykowym HD. Dzięki czterem portom DMX, timecodowi, MIDI i dwóm portom Gigabit dla maksymalnie 64 Universów Art-Net, sACN oraz protokołu ONYX X-Net, NX 4 spełnia potrzeby ciągle rosnącym wymaganiom technologii oświetleniowej. 

 

[img:3]

 

Silnik DYLOS

Podgląd na silnik DYLOS to pierwszy z wielu ekscytujących dodatków dla platformy ONYX, która zapewnia wszechstronny zestaw narzędzi do dynamicznej i łatwej obsługi profesjonalnego oświetlenia scenicznego czy odtwarzania multimediów. Podążając za dokonaniami ONYX, można się było spodziewać, że w końcu Obsidian pójdzie o krok dalej i tak powstał kompozytor pikseli DYLOS, który bezproblemowo integruje się z całym systemem.

Oparty na pełnym środowisku 3D i potężnym przetwarzaniu grafiki DirectX, silnik DYLOS został zaprojektowany od podstaw pod kątem mocy i wydajności, aby z łatwością zarządzać tysiącami urządzeń i parametrów. DYLOS ma na celu dostarczenie  innowacyjnych sposobów, które znacznie przekraczają możliwości zwykłych systemów mapowania pikseli. Obsidian pozwala platformie ONYX na integrację urządzeń, mediów i kontrolę pikseli.

Ostatecznie DYLOS ma radykalnie zmienić sposób, w jaki urządzenia są sterowane i obsługiwane za pomocą platformy ONYX, a także otworzy nowe i ekscytujące sposoby tworzenia imponujących pokazów.

 

[img:2]

 

Platforma ONYX

NX 4 obsługuje innowacyjne oprogramowanie do sterowania oświetleniem ONYX. ONYX to potężna, ale łatwa do nauczenia platforma sterowania oświetleniem zaprojektowana zarówno dla konsol sprzętowych, jak i systemów komputerowych. Jest to rebranding ugruntowanej platformy sterowania serii M i został zaprojektowany do użytku z całym nowym sprzętem ONYX i istniejącym sprzętem z serii M. Produkty Obsidian Control Systems są dystrybuowane wyłącznie przez Elation Professional na całym świecie i są dostępne w różnych wielkościach w celu dopasowania do potrzeb i budżetu Więcej informacji na temat Obsidian Control Systems i platformy ONYX można znaleźć na stronie www.obsidiancontrol.com.

 

Sterowniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Test gitar basowych Aria PRO II RSB
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz