BOYA MIC - nowa marka w ofercie SOUND STATION

BOYA MIC - nowa marka w ofercie SOUND STATION

19 listopada 2019, 12:00
Producent: BOYA

Sound Station został niedawno dystrybutorem produktów marki Boya. W swojej ofercie posiadają oni między innymi wysokiej jakości mikrofony do wszelakiego typu zastosowań - od studyjnych, przez lavariery, aż po mikrofony typu shotgun, jak również adaptery audio oraz różnego rodzaju akcesoria mikrofonowe.

Założona w 2007 roku w Guanlan Silicon Valley, Shenzhen City firma, posiada elektroakustyczne instytucje badawcze i laboratoria, jak i również zapewnia najwyższą jakość na etapie produkcji. W Chinach jest wiodącą firmą, która specjalizuje się w mikrofonach do aparatów DSLR, kamer, rejestratorów audio itp.

 

[img:1]

 

Produkuje je dla takich marek jak GoPro, Nikon, Canon, Sony, Olympus, Pentax, Panasonic, Samsung, Lycra i innych. Są to mikrofony typu shotgun, cyfrowe rejestratory oraz mikrofony nagrywające w stereo. Sprawdzą się one zarówno w studio, jak i w reportażu, reklamie czy wywiadach. Każdy z ich produktów powstał z prawdziwej pasji i know-how. 

 

[img:3]


Drugą gałęzią działalności jest produkcja mikrofonów dla telefonów i tabletów. Można znaleźć tu między innymi wszechkierunkowe lavaliery z jednym lub dwoma mikrofonami, które znajdą zastosowanie przy nagrywaniu filmów, wywiadów, podcastów, prezentacji, itd. Znajdziemy także mikrofony na USB, dla iOS, Androida, Windowsa i MACa.

 

[img:2]

 

Boya posiada w swojej ofercie również studyjne mikrofony pojemnościowe oraz systemy mikrofonów bezprzewodowych.

 

[img:4]

 
więcej: boya.pl
Mikrofony Dynamiczne Pojemnościowe Systemy bezprzewodowe Pozostałe Instrumentalne Nagłowne Zestawy mikrofonowe Reporterskie

Gdzie kupić?

BOYA BOYA boya.pl

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon- pt: 9-17

adres:
Al. Jerozolimskie 200 lok. 513 02-486 Warszawa

Sklepy muzyczne > BOYA rozwiń listę sklepów

Pierwszy samodzielny przedwzmacniacz mikrofonowy od Neumann
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz