RELACJA: Casemaker Days w Adam Hall Experience Center

RELACJA: Casemaker Days w Adam Hall Experience Center

19 grudnia 2019, 08:00
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Bez nich trudno sobie wyobrazić jakikolwiek event; są nieodzowne wszędzie tam, gdzie pracuje się ze sprzętem - skrzynie flightcase, produkowane ściśle według specyfikacji klienta, stanowią standardowy element wyposażenia każdego organizatora eventów. Dlatego 1. edycja Casemaker Days, która odbyła się w dniach 19 i 20 listopada 2019 roku, była poświęcona w całości właśnie aniołom stróżom naszego sprzętu.

Organizator wydarzenia, firma Adam Hall Group – globalny producent rozwiązań z zakresu techniki eventowej, dysponujący wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji komponentów do skrzyń flightcase – zaprosił do swego Experience Center w siedzibie głównej firmy w Neu-Anspach koło Frankfurtu nad Menem producentów skrzyń transportowych z kraju i ze świata. Oprócz prezentacji najnowszych rozwiązań z zakresu konstrukcji skrzyń i okuć goście uczestniczyli w warsztatach obsługi aktualnej wersji programu do konstruowania skrzyń FliteCAD oraz w szeregu modułów poświęconych trendom, dyskusjom i networkingowi.

 

[img:2]

 

FliteCAD & Hardware

Któż nadawałby się lepiej do otwarcia 1. edycji Casemaker Days, niż David Kirby – człowiek, który w 1980 roku, z myślą o produkcji skrzyń flightcase w Niemczech, założył spółkę Adam Hall GmbH? Pięć lat wcześniej Mr. Adam Hall rozpoczął produkcję wytrzymałych, wysokiej jakości okuć do skrzyń transportowych w angielskiej miejscowości Southend-on-Sea (niedaleko Londynu). Bezpośrednio po otwarciu wydarzenia rozpoczęła się intensywna część szkoleniowa: Martin Bitterlich, specjalista ds. produkcji okuć firmy Adam Hall, wprowadził uczestników w tajniki programu FliteCAD, który umożliwia producentom konstruowanie i wizualizowanie skrzyń zgodnie z indywidualną specyfikacją klienta. Aby zapewnić zgromadzonym jeszcze lepszą orientację w poszczególnych komponentach skrzyń, Sascha vom Scheidt, Senior Product & Sourcing Manager, Light, Flightcase & Accessories, przeprowadził prezentację licznych nowości z zakresu hardware: zawiasów, ograniczników, okuć i profili.

Popołudnie upłynęło pod znakiem praktycznych warsztatów związanych z obsługą programu FliteCAD oraz prezentacji marketingowych. Podczas tych ostatnich temat flightcase był przedstawiany z nieco innej strony niż techniczno-konstrukcyjnej: w rozmowie ze zgromadzonymi producentami skrzyń flightcase przedstawiciele działu marketingu Adam Hall Group analizowali możliwości jeszcze intensywniejszej i skuteczniejszej współpracy pomiędzy dostawcami, producentami i klientami.

 

[img:1]

 

Trendy w branży konstrukcji skrzyń

Ostatnim punktem programu podczas Casemaker Days były warsztaty poświęcone trendom, które odbyły się w salonie ekspozycyjnym i audytorium Experience Center. Podczas 45-minutowych sesji prowadzonych przez ekspertów firmy Adam Hall uczestnicy dyskutowali na następujące tematy: „Płyty i gąbki techniczne”, „Zrównoważona produkcja” i „Innowacje”.

 

Organizując Casemaker Days, wracamy do naszych korzeni, które do dziś stanowią jeden z głównych filarów naszego sukcesu, czyli do projektowania i produkcji komponentów skrzyń flightcase. Cieszymy się, że przedstawiciele branży z kraju i zagranicy przybyli do naszego Experience Center tak licznie i że nasze okucia i oprogramowanie nadal cieszą się zaufaniem – od około czterech dekad.

Markus Jahnel - COO firmy Adam Hall Group

 

Zwieńczeniem 1. edycji Casemaker Days była kolacja w restauracji zakładowej Come Together, połączona z networkingiem i indywidualnym zwiedzaniem wnętrza Adam Hall Experience Center.

 

[img:4]

[img:3]

 
Racki, casey, skrzynie transportowe

Pro Audio

Żyj kolorowo - Klasyczny mikrofon RØDE NT1 w nowej odsłonie
Więcej wiadomości