NAMM'20: D'Addario przedstawia nowości w katalogu na 2020 rok

NAMM'20: D'Addario przedstawia nowości w katalogu na 2020 rok

21 stycznia 2020, 07:00
Producent: D'Addario

Rok 2020 zapowiada się ciekawie w obozie D'Addario. Legendarny producent strun poszerza swój katalog o szereg ciekawych pozycji, które z pewnością zainteresują sporę liczbę muzyków. 

 

[img:1]

 

Seria strun XT Extended Life charakteryzuje się użyciem specjalnych, odpornych na korozję komponentów, co przekłada się w praktyce na dłuższą żywotność, zwiększoną odporność na zerwanie oraz dokładność intonacyjną. Modele XT dostępne będą w każdym rozmiarze dla gitar elektrycznych, akustycznych, basów, mandolin, banjo oraz instrumentów klasycznych. 

 

[img:2]

 

Powstała przy współpracy z czynnymi koncertowo muzykami seria pokrowców Backline Gear Transport Pack jest odpowiedzią na potrzeby podróżującego muzyka, podczas gdy uchwyty Mic Stand Accessory System pozwalają w znaczący sposób podnieść funkcjonalność m.in. statywów mikrofonowych. 

 

[img:3]

 

D’Addario Custom Series Flat Patch to z kolei świetne rozwiązanie dla wykonawców, ceniących przestrzeń. Dzięki kablom tej serii, można optymalizować przestrzeń w swoim pedalboardzie, bez obaw o straty w jakości sygnału. 

 

[img:4]

 

Akcesoria gitarowe Struny Kable, przewody Futerały, pokrowce Statywy i uchwyty

Gdzie kupić?

D'Addario D'Addario www.daddario.com

Dystrybucja w Polsce:

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > D'Addario rozwiń listę sklepów

Gitara

Zoom MultiStomp MS-60B+ - łakomy kąsek dla basistów
Więcej wiadomości