ISE'20: Bose ES1 Ceiling Audio Solution - potężne rozwiązanie instalacyjne do konferencji

ISE'20: Bose ES1 Ceiling Audio Solution - potężne rozwiązanie instalacyjne do konferencji

28 lutego 2020, 13:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Sennheiser i Bose Professional zaprezentowały Bose ES1 Ceiling Audio Solution, potężne sufitowe rozwiązanie instalacyjne do konferencji, zoptymalizowane pod kątem ujednoliconych platform komunikacyjnych.

 

 

Pakiet składa się z mikrofonu Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 i trzech produktów Bose: cyfrowego konferencyjnego procesora sygnału ControlSpace EX-440C, głośnika sufitowego EdgeMax EM180 i wzmacniacza PowerSpace P2600A. Rozwiązanie zapewnia przejrzystą i niezawodną technologię bez żadnych urządzeń audio na ścianach lub blatach, tworząc nowoczesną salę konferencyjną.

 

[img:6]

 

Celem każdej konferencji jest współpraca, a lepsze telekonferencje to coś więcej niż tylko technologia. Chodzi o umożliwienie ludziom płynnego łączenia się i współpracy bez konieczności koncentrowania się na technologii lub zamartwiania się, czy sprzęt działa. Bose Professional i Sennheiser - dwie czołowe marki, które pasjonują się dźwiękiem - połączyły siły, aby stworzyć konferencyjne zunifikowane rozwiązanie sufitowe, które zapewnia jakość dźwięku, łatwość użycia i wydajność potrzebną do produktywnych spotkań każdego dnia.

 

[img:2]

 

Jesteśmy dumni, że wraz z Bose Professional możemy zaoferować rozwiązanie konferencyjne, które zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałe wrażenia podczas konferencji, bez względu na to, czy jesteś w sali, czy uczestniczysz zdalnie.

Charlie Jones - globalny kierownik ds. Rozwoju biznesu w segmencie komunikacji biznesowej Sennheiser

 

Współpraca polega na możliwości kooperacji dzięki technologii, która pomaga, a nie przeszkadza. Sufitowe rozwiązanie audio Bose ES1 łączy w sobie najwyższą wydajność i wyrafinowaną estetykę wszędzie tam, gdzie „wystarczająco dobre” nie wystarczy i zapewnia w pełni zintegrowane rozwiązanie do sal konferencyjnych, które ukształtuje przyszłość zunifikowanej komunikacji.

Martin Bodley - dyrektor ds. Wschodzącego biznesu w Bose Professional

 

Mikrofon Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 wykorzystuje adaptacyjne kształtowanie wiązki, aby w sali konferencyjnej automatycznie i niezawodnie odbierać głos osoby mówiącej, bez względu na to, gdzie ona się znajduje. Mikrofon pozwala na swobodę ruchu, elastyczne korzystanie z sal konferencyjnych i wyjątkową jakość dźwięku.

 

[img:3]

[img:5]

 
więcej: sennheiser.pl
Nagłośnienie instalacyjne Systemy konferencyjne Podcast i home office

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz