Arkadiusz Szwed wybrał monitory Kali Audio

Arkadiusz Szwed wybrał monitory Kali Audio

13 marca 2020, 11:00
Producent: Kali Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Hemp Studio to dla fanów polskiego hiphop'u miejsce legendarne. Tutaj powstają najlepsze kawałki słynnych Hemp Gru, Pezet, Kaczy Proceder, Płomień 81, Onar, Kabe, Jetlagz/JWP, Nizioł i wielu innych. 

Produkcją wielu z nich zajmuje się Arkadiusz Szwed, który niedawno rozpoczął pracę na monitorach Kali Audio. Oto co na gorąco komentuje Szwed na temat pracy na tych amerykańskich odsłuchach studyjnych:

 

Cześć, jestem producentem oraz inżynierem dźwięku. Na codzień realizuję i produkuję w Hemp Studio. Do mojego studia dzięki firmie ESS Audio trafiły monitory Kali Audio LP-8, na których mam okazję pracować. Pragnę podzielić się z Wami moimi wrażeniami.

 

Jak na monitory w bardzo przystępnej cenie, posiadają naprawdę czytelny i zrównoważony środek, który pozwala na podejmowanie świadomych decyzji podczas pracy nad miksem.

 

Bas jest szybki i dynamiczny i w żaden sposób nie „przebarwiony". Osobiście preferuję pracę z subwooferem, ze względu na obecne standardy muzyki popularnej, gdzie bas pełni jedną z wajważniejszych ról. Z tego co wiem, Kali Audio wypuściło właśnie na rynek 12-calowy subwoofer WS-12, który byłby doskonałym dopełnieniem pary monitorów LP-8.

 

Dużym plusem jest rozwiązanie Boundary EQ, którego panel ustawień znajduje się na tylnym panelu monitora. Pozwala ono na dostosowanie monitorów do ich warunków akustycznych sali lub studia.

 

Wielu początkujących producentów pyta mnie co mają kupić do studia. Z czystym sumieniem polecę Kali Audio, bo spełniają swoje zadanie i do tego, co ważne, mają niską cenę.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

 
Monitory studyjne

Studio

Darmowa, czasowa licencja od Positive Grid
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz