Audio Plus zaprasza na szkolenia online L-Acoustics

Audio Plus zaprasza na szkolenia online L-Acoustics

1 kwietnia 2020, 13:00
Producent: L-acoustics
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

W tym trudnym czasie mamy przyjemność poinformować lub przypomnieć o szkoleniach organizowanych przez L-Acoustics w internecie. Każdego dnia o godzinie 17:00 naszego czasu odbywa się szkolenie online, prowadzone po angielsku przez codziennie innego pracownika L-Acoustics. W tym tygodniu tematem jest strojenie systemów głośnikowych.

Webinaria L-Acoustics prowadzone są na platformie Microsoft Teams, którą można zainstalować na swoim komputerze lub otworzyć online. To świetna okazja, by wykorzystać czas „aresztu domowego”. Zaproszony jest każdy! Przeoczyłeś interesujące Cię szkolenie? Na kanale youtube marki L-Acoustics dostępne są nagrania wszystkich poprzednich webinariów.

 

Harmonogram webinarów:

 

 

[img:1]

 Zobacz poprzednie video prezentacje

[img:2]
Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

L-acoustics L-acoustics www.l-acoustics.com

Dystrybucja w Polsce:

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz