Czy wygląd ma znaczenie? Oczywiście!  Zobacz wyróżnione produkty Cameo i Palmer

Czy wygląd ma znaczenie? Oczywiście! Zobacz wyróżnione produkty Cameo i Palmer

21 maja 2020, 10:00
Producent: Cameo Palmer
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Grupa Adam Hall może po raz kolejny poszczycić się zdobyciem nagrody Red Dot Awards w zakresie designu produktu na 2020 rok. Mowa tutaj o lampie Cameo serii F4 oraz monitorach studyjnych STUDIMON 5 i ich kontrolerze MONICON XL od Palmera.

 

 

Cameo F4 to teatralne oświetlenie wykonane w technologii LED 9400 lm 250 mm Fresnel i zbudowane w obudowie o tradycyjnym wyglądzie. Temperaturę barwową regulować można tutaj bezstopniowo, od 1600 do 6500 K, tak samo jak i Zoom - 12 - 40°. Oprócz tego na pokładzie znalazł się tryb pracy RDM oraz wydajne chłodzenie za pomocą przewodów cieplnych oraz wentylatorów sterowanych temperaturą. Nawet w najniższym zakresie sterowania bezstopniowe ściemnianie nadaje się do zastosowań teatralnych najwyższej miary.

 

[img:1]

 

Unikalna funkcja Quicklight sprawia, że ustawienie reflektora jest znacznie łatwiejsze: wystarczy odłączyć sygnał DMX i użyć nadajnika impulsowego do regulacji jasności i ustawienia reflektora. Możliwość wyboru jednej z sześciu częstotliwości modulacji szerokości impulsu od 800 Hz do 25 kHz pozwala na eksploatację bez migotania, nawet w przypadku bardzo szybkich ustawień kamery. 

 

 

Monitory Studimon 5 co pierwsze - wyróżniają się typowym dla marki Palmer wyglądem. Znajdziemy tutaj obudowę z drewnianymi bokami i charakterystyczną, pomarańczową linią zdobiącą część nowych produktów firmy. Od strony technicznej, w monitorach zamontowany został 5" woofer, który wraz z tweeterem zasilany jest w trybie biamp. Sygnał swoją drogę do monitorów może znaleźć poprzez wejście XLR lub ¼ jack.

 

[img:2]

Z kolei MoniconXL to nowoczesny kontroler monitorów wyróżniający się całkowicie pasywnym torem sygnału. Dzięki temu nie degraduje sygnału i nie wprowadza dodatkowej latencji. Kontroler wyposażony został w trzy wejścia i trzy wyjścia plus 3 cue a także standardowe funkcje Dim, Mono mix, Mute i talkback. Wszystkie przyciski urządzenia mogą być zaprogramowane w trybie latch lub stay - blokujące się po wciśnięciu lub pracujące w trybie chwilowym. Wbudowany został również wskaźnik korelacji (spójności fazowej sygnału stereofonicznego). 

 

[img:3]

Monitory studyjne Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Palmer rozwiń listę sklepów

HiFi

Sennheiser obniża ceny zestawów XS Wireless Digital o ponad 40%
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz