Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro

25 maja 2020, 12:00
Producent: Focusrite
Dystrybucja: AUDIOTECH

Focusrite Pro zaprasza na webinarium „Wprowadzenie do Dante” podczas, którego zostanie wytłumaczone jak działa Audio-over-IP, sieci Dante oraz jak w ten system wpisują się urządzenia Focusrite Red, RedNet i ISA.

Celem webinarium jest zainteresowanie i zapoznanie studentów z technologią przesyłania sygnałów audio po sieci ethernetowej, którą z dużym prawdopodobieństwem będą stosować po ukończeniu szkoły i rozpoczęciu pracy jako realizatorzy czy też inżynierowie dźwięku.

 

[img:2]

 

Webinar prowadzony jest przez specjalistę od edukacji w firmie Focusrite Pro, Petera Tilleya. Czas (data i godzina) webinaru może być dopasowana do planu zajęć wykładowców i studentów. W jednym webinarium może brać udział nawet do 500 studentów jednocześnie. Wystarczy wypełnić formularz dostępny tutaj i przedstawiciel Focusrite Pro skontaktuje się, aby ustalić odpowiedni czas na przeprowadzenie webinaru. Szkolenie prowadzone jest w jęz. angielskim.

Osoby zainteresowane takim szkoleniem w języku polskim proszone są o kontakt z Krzysztofem Kowalewskim: k.kowalewski@audiotechpro.pl, +66 88 70 419.

 

[img:1]

 
Interfejsy audio

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Focusrite rozwiń listę sklepów

HiFi

AuviTran nową marką w dystrybucji Audio Plus
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz