Mała bestia dla gitarzystów - Torpedo Captor X!

Mała bestia dla gitarzystów - Torpedo Captor X!

27 maja 2020, 11:00
Producent: Two Notes

Torpedo Captor X wywołał sensację podczas ostatnich targów NAMM. To niezwykle bogato wyposażone maleństwo przyda się każdemu koncertującemu i nagrywającemu gitarzyście. Tym bardziej warto nadmienić, że produkt ten jest już oficjalnie dostępny na rynku!

 

 

[img:1]

 

Przypomnijmy, Torpedo Captor X zastępuje kolumnę głośnikową (reactive load box), pozwala korzystać z pełnej mocy wzmacniacza w każdych, nawet pokojowych warunkach (power attenuator), posiada najwyższej jakości symulacje kolumn głośnikowych oraz mikrofonów, jak i daje możliwość wgrywania własnych IR-ów. 

 

[img:2]

 

Mało? No to jedziemy dalej! Za pomocą funkcji Stereo Expander możemy w znaczący sposób "poszerzyć" nasze brzmienie (funkcje Stereo Reverb oraz Twin Tracker), a całość można sparować z komputerem, tabletem lub telefonem i kontrolować za pomocą apki Torpedo Remote

 

[img:3]

 

 

Efekty Akcesoria gitarowe Przedwzmacniacze gitarowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Two Notes www.two-notes.com

Dystrybucja w Polsce:

Egzotyczne drewno i klasyczny design od Luna Guitars
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz