AMPWORX - Nowa seria preampów od TC Electronic

AMPWORX - Nowa seria preampów od TC Electronic

3 lipca 2023, 10:00
Producent: TC Electronic
Dystrybucja: SoundTrade

TC Electronic zaprezentował właśnie pierwsze modele z nowej serii przedwzmacniaczy gitarowych w technologii AMPWORX. Nowe produkty duńskiego producenta efektów gitarowych to ukłon w stronę legendarnych konstrukcji wzmacniaczy, charakteryzujących się klasycznym brzmieniem lat 60.

 

[img:1]

Seria AMPWORX Vintage oferuje trzy przedwzmacniacze: Combo Deluxe ’65, DC30 oraz JIMS45, których konstrukcja oparta jest na klasycznych rozwiązaniach i obwodach stosowanych w klasycznych wzmacniaczach gitarowych, ale w formie cyfrowego modelowania idealnego brzmienia dla odtworzenia prawdziwego charakteru tamtej epoki. Technologia AMPWORX zapewnia wyjątkowo niską, niewyczuwalną wręcz latencję przy jednocześnie szerokim zakresie dynamiki, emulując wiernie każdy niuans podczas gry.

 

 

Każdy z efektów zaopatrzony jest w oficjalne profile odpowiedzi impulsowej IR kolumn głośnikowych od firmy Celestion, co umożliwia grę bez potrzeby podpinania preampu do wzmacniacza. Wystarczy podpiąć efekt do miksera w systemie nagłośnieniowym w klubie lub na sali prób przez złącze DI, aby móc cieszyć się świetnym, naturalnym brzmieniem oraz niezwykłą dynamiką. Emulacja kolumn IR dostępna jest też na wyjściu słuchawkowym, co czyni serię AMPWORX niesamowicie praktycznym urządzeniem do ćwiczeń w domu! Wszystkie modele posiadają możliwość przełączenia trybów bypass lub obsługę dwóch kanałów.

 

[img:5]

 

TC Electronic Combo Deluxe ’65 

Combo Deluxe ’65 to wierna emulacja legendarnego, amerykańskiego wzmacniacza Blackface Reverb Deluxe. Jego wielkim atutem jest wbudowany prawdziwy pogłos sprężynowy, który oferuje 4 sekundowy rezonans, z możliwością regulacji barwy.

 

[img:2]

TC Electronic DC30

DC30 nawiązuje do modelu niezwykle popularnego wzmacniacza AC30 z modyfikacją TOP BOOST, na którym grali The Beatles czy The Rolling Stones. Dzięki wbudowanemu boosterowi możliwe jest osiągnięcie najlepszych brzmień lat 60. z podbiciem wysokich częstotliwości, co idealnie się sprawdza w trakcie bardziej agresywnych riffów czy solówek z pazurem.

 

[img:3]

TC Electronic JIMS45

Brzmienie JIMS45 nawiązuje do brytyjskiej konstrukcji wzmacniacza JTM45, która była tak uwielbiana przez samego Jimiego Hendrixa. Dzięki niezależnej regulacji nasycenia wejść High i Normal oraz wbudowanym boosterem możliwe jest precyzyjne odtworzenie charakterystycznego rockowego brzmienia.

 

[img:4]

Wszystkie modele z serii AMPWORX posiadają metalową, niezwykle odporną na warunki koncertowe obudowę, wysokiej jakości złącza jack oraz bardzo trwałe przełączniki nożne.

 

Przedwzmacniacze gitarowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

TC Electronic TC Electronic www.tcelectronic.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > TC Electronic rozwiń listę sklepów

Gitara

Prosty i skuteczny octa-fuzz od EHX
Więcej wiadomości