Friedman IR-X - Legendarne brzmienie w domu i na scenie

Friedman IR-X - Legendarne brzmienie w domu i na scenie

2 października 2023, 10:00
autor: Przemysław Rajewski
Producent: Friedman
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Friedman IR-X Preamp to doskonałe rozwiązanie zarówno na scenę, jak i do studia (szczególnie domowego). Ten dwukanałowy, lampowy przedwzmacniacz oferuje brzmienie kultowych konstrukcji Dave’a Friedmana w rozmiarach podłogowego efektu gitarowego.

 

 

[img:1]

 

Friedman IR-X Preamp to dwukanałowy przedwzmacniacz gitarowy, oparty o duet lamp 12AX7. Do dyspozycji mamy dwa kanały, z czego pierwszy posiada charakterystykę plexi, a drugi to słynny high-gain, z którego znane są konstrukcje Dave’a. Każdy z kanałów posiada trójdrożną korekcję EQ przy czym kanał pierwszy posiada trzy tryby pracy (bright), a drugi dwa (tight). Na boku urządzenia znajdują się również dwa mikro-pokrętła do regulacji Boost (kanał 2) oraz Gain (kanał 1).

 

[img:2]

 

Podobnie jak w pełnowymiarowych konstrukcjach marki Friedman tak i tu znajdziemy ultra-transparentną pętlę efektów. Kolejnym atutem jest cyfrowa, IR-owa symulacja kolumny. Dzięki aplikacji możemy przypisać każdemu z kanałów osobny IR, jak i skorzystać z ulubionego IR samego Dave’a F.

 

[img:3]
 
do gitary elektrycznej Przedwzmacniacze gitarowe Wzmacniacze

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Friedman rozwiń listę sklepów

Gitara

Soundragon Super Dragon Jimmy Page - Zabrzmij jak guru LZ!
Więcej wiadomości