Radial PZ-Pro - preamp akustyczny z górnej półki

Radial PZ-Pro - preamp akustyczny z górnej półki

14 października 2020, 12:00
Producent: Radial

PZ-Pro to najnowszy produkt firmy Radial, skierowany do gitarzystów akustycznych. To zgrabne maleństwo zawiera wiele przydatnych funkcji, które w znaczący sposób ułatwią życie koncertującemu gitarzyście. 

 

 

PZ-Pro jest najnowszym dodatkiem do rodziny akustycznych preampów firmy Radial. Model ten zawiera w sobie dwukanałowy przedzwmacniacz, switcher oraz DI. Każdy z dwóch kanałów jest w pełni niezależny oraz wyposażony w oddzielną korekcję, oraz filtry, niwelujące sprzężenia. Drugi z kanałów dostosowany został do obsłużenia szerokiej gamy mikrofonów (dynamiczne, pojemnościowe lub tzw. clip-on).

 

[img:1]

 

Walory użytkowe Radial PZ-Pro podnoszą dodatkowo trzy przełączniki nożne, pozwalające na łatwy dostęp do opcji włączenia podbicia / pętli efektów czy funkcji mute. PZ-Pro 2-Channel Acoustic Preamp dołącza w ten sposób do produktów Radial, dedykowanych muzykom grającym na instrumentach akustycznych (pozostałe modele to: AC-Driver, PZ-Deluxe, PZ-Pre). 

 

[img:2]

 
do gitary akustycznej Przedwzmacniacze gitarowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Orange Omec Teleport - Interfejs gitarowy w kostce podłogowej
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz