ETC "Rep Agency" dodaje urządzenia transmisyjne do portfolio i powołuje dwóch nowych pracowników

ETC "Rep Agency" dodaje urządzenia transmisyjne do portfolio i powołuje dwóch nowych pracowników

10 listopada 2020, 09:00
Producent: ETC
Dystrybucja: ETC

Przedstawicielska organizacja ETC 3LR Lighting w Wielkiej Brytanii i Irlandii dodaje do swojej oferty nowe urządzenia oświetleniowe i sterownicze służące do trasmisji, broadcastingu w TV oraz filmie.

Jeremy Roberts, regionalny kierownik sprzedaży na Wielką Brytanię i Afrykę Subsaharyjską, komentuje:

 

Wspaniale jest mieć 3LR wspierające sektor transmisji dla ETC, szczególnie w tym momencie, ponieważ niedawno wypuściliśmy naszą innowacyjną linię opraw studyjnych - fos / 4. Nowe lampy Fresnel i Panel zostały zaprojektowane specjalnie dla rynku broadcast dzięki unikalnej mieszance 8-kolorowych diod LED i intensywnej jasności.

 

[img:3]

 

Dodanie oświetlenia transmisyjnego i nowych sterowników idzie w parze z pracą 3LR nad rozwojem linii produktów oświetlenia architektonicznego ETC. 3LR działa jako dodatkowe źródło wiedzy dla sieci dealerów ETC, wnosząc swoje doświadczenie w tej dziedzinie, aby rozwijać pracownię i produkty architektoniczne firmy na rynku. W ramach tej ekspansji rynku, 3LR Lighting ogłosiło powołanie do swojego zespołu dwóch nowych postaci z branży: Barry'ego Grubba i Seana O’Callaghana.

Barry Grubb dołącza do 3LR jako Business Development Manager ds. transmisji, telewizji i oświetlenia filmowego. W ciągu 25-letniej kariery Barry współpracował z największymi nazwiskami w branży, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą, i nawiązał trwałe relacje z interesariuszami na wszystkich poziomach. Brał udział w wielu dużych produkcjach i dostarczał szeroką gamę rozwiązań teatralnych i telewizyjnych z wiodącymi markami.

 

[img:1]

 

Sean O’Callaghan obejmuje stanowisko Business Development Manager w Architectural Lighting. Kariera Seana sprawiła, że zajmował on różne stanowiska w sprzedaży i marketingu dla kilku światowych producentów oświetlenia, w trakcie których dobrze poznał rynek oświetlenia architektonicznego. Doświadczenie Seana w dziedzinie oświetlenia ulicznego, rekreacyjnego i oświetlenia terenu w naturalny sposób kierowało go do projektów architektonicznych, handlowych, dekoracyjnych, małej i dużej skali.

 

[img:2]

 

Dyrektor zarządzający 3LR, Matthew Lloyd, dodaje:

 

Cieszymy się, że możemy dodać do naszego portfolio produkty oświetleniowe i sterujące ETC oraz powitać Barry'ego i Seana w zespole. Dzięki ich połączonej wiedzy branżowej i doświadczeniu naszego zespołu w branży, z niecierpliwością czekamy na budowanie dalszych relacji z klientami i wzmacnianie obecności ETC na rynku.

 

Reflektory Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Oświetlenie sceny teatralnej na statku Dar Pomorza w Gdyni
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz