Basowe świeżynki od Aria Guitars STB & IGB

Basowe świeżynki od Aria Guitars STB & IGB

7 grudnia 2020, 11:00
Producent: Aria
Dystrybucja: Music Info

Marka Aria od dekad kojarzy się z gitarami o świetnym stosunku cena / jakość. Należy jednak pamiętać, że równie okazale prezentują się basy od tego cenionego producenta. Przedstawiamy serię STB oraz IGB. 

 [img:1]
Aria STB-JB (3TS)

 

Aria STB to seria basów 4 i 5 strunowych, nawiązujących do absolutnej basowej klasyki. Instrumenty te (dostępne w wersji 4 i 5 strunowej oraz różnych konfiguracjach przetwornikowych) wyróżniają się doskonałym stosunkiem cena / jakość. Zachęcamy do zapoznania się z całym katalogiem na stronie polskiego dystrybutora.

 

[img:2]
Aria STB-PB/B (WH)

 

[img:4]
Aria IGB-STD (MBK)

 

Z kolei Aria IGB powinna spodobać się miłośnikom basowej awangardy. Nowoczesny design idzie tu w parze z tradycyjnym doborem drewna (korpus lipa, gryf i klon). Instrumenty te dostępne są zarówno w 4, jak i 5 strunowych wersjach oraz w pokaźnej liczbie wykończeń i wersji przetworników. Po pełną specyfikację zapraszamy na stronę polskiego dystrybutora.

 

[img:3]
Aria IGB-STD (PWH)

 

Ciekawą propozycją są także modele 4-ro lub 5-cio strunowe z serii Aria Pro II - IGB/STD. Korpus: lipa (Carved Top). Gryf: klon 3P. Łączenie gryfu z korpusem: Bolt-on – wkręcany. Podstrunnica: palisander. Ilość progów: 24F. Skala instrumentu: 864 mm (34’’ inches). Szerokość siodełka na pierwszym progu: Nut width: 45 mm. Przetworniki: APPC-5, AJPC-5. Potencjometry: Controls: Volume, Balancer, Tone. Mostek: Tailpiece: ABB-504. Osprzęt: chromowany. Kolor: czerwony - (Metallic Red Shade lub Metallic Blue Shade) w cenie - Uwaga! - około 1460 zł.!

[img:6] 

Zobacz także: 

 

[img:5]

 

Gitary Basowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Aria rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowa, rewolucyjna seria wzmacniaczy od Blackstar
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz