Superlux HD-681EVO - słuchawki do muzyki i zastosowań studyjnych

Superlux HD-681EVO - słuchawki do muzyki i zastosowań studyjnych

14 grudnia 2020, 08:00
Producent: Superlux

Rozpoznawalne na całym świecie, wzbudzające podziw jakością dźwięku i wykonaniem, uwielbiane przez swoich właścicieli i wciąż jeszcze odkrywane przez wszystkie pokolenia poszukiwaczy świetnego brzmienia. Słuchawki Superlux HD-681 to już prawdziwa legenda, której może trochę brakuje do popularności grupy The Rolling Stones, ale wszystko jeszcze przed nimi ;).

 

[img:2]

 

HD-681EVO to absolutnie nowy futurystyczny image. Smukłe i nowoczesne rysy przyciągną uwagę każdego, bez wyjątku. Pod względem brzmienia, zachowano wszystko co najlepsze z modelu HD-681, czyli mocne, głębokie i ciepłe brzmienie basu, a udoskonalono tony wysokie, które stały się bardziej zrównoważone i neutralne.

 

[img:1]

 

Z całą pewnością można stwierdzić, że słuchawki HD-681 w odsłonie EVO, to właśnie to czego poszukują zarówno zawodowcy pracujący w studio jak i na scenie, a także amatorzy słuchający swojej ulubionej muzyki. EVO To kolejny krok do galerii sław, który być może w przyszłości pozwoli na detronizację nawet samych Stones’ów ;).

 

Słuchawki Słuchawki konsumenckie Kompaktowe do muzyki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Superlux rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Wymień system bezprzewodowy Shure na nowy (-15%)
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz