HARMAN International świętuje 75. rocznicę powstania marki JBL

HARMAN International świętuje 75. rocznicę powstania marki JBL

5 lutego 2021, 11:00
Producent: JBL
Dystrybucja: ESS Audio

Koncern HARMAN International, koncentrujący się na produktach i technologiach połączonych dla rynku motoryzacyjnego, konsumenckiego, korporacyjnego i profesjonalnego, świętuje 75. rocznicę powstania swojej znanej na całym świecie marki JBL.

W ciągu swojej niezwykłej historii JBL pozostał wierny wizji doskonałości i innowacji ustanowionej przez założyciela Jamesa B. Lansinga. JBL bierze udział w wielu najbardziej kultowych wydarzeniach i miejscach w przemyśle muzycznym. Marka jest ceniona przez profesjonalistów za doskonałe brzmienie oraz przez konsumentów za wciągającą energię.

 
[img:1]
więcej: jblpro.com
Kolumny i głośniki Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

HiFi

Premiera nowych głowic Prolights już 13 i 14 kwietnia
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz