Najlepsze utwory do testowania systemów, strojenia i demonstracji

Najlepsze utwory do testowania systemów, strojenia i demonstracji

26 lutego 2021, 12:00
Producent: LEA Professional
Dystrybucja: ESS Audio

Oryginalna lista składała się z utworów, które zespół LEA Professional wykorzystywał przez lata do testowania, strojenia i demonstracji systemów dźwiękowych. Teraz tę playlistę śledzą setki integratorów AV na Spotify.

Jakiś czas temu zespół poprosił swoich odbiorców w mediach społecznościowych o podzielenie się swoimi ulubionymi utworami do testowania systemów. Odzew był bardzo duży. Otrzymali rekomendacje utworów od inżynierów audio, integratorów AV, przedstawicieli AV, dystrybutorów, audiofilów z całego świata i zebrali je wszystkie w nową listę, którą nazwali "System Testing – Fan Favorites”.

 

[img:2]
Klknij zdjęcie, aby przejść do playlisty

 

Oprócz korzystania z tej listy, zachęcamy również do skorzystania z "System Testing Listening Guide” (przewodnika odsłuchu testów systemowych). Pomoże on się skupić na konkretnych instrumentach, częstotliwościach i:

  • Szybko zidentyfikować problematyczne częstotliwości
  • Zrozumieć zakresy częstotliwości i tony, które je zajmują
  • Jako materiał demonstracyjny dla klientów i partnerów
  • Do treningu słuchu

 

[img:1]

 

Gdzie kupić?

LEA Professional LEA Professional leaprofessional.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

HiFi

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Teatru Nowego w Zabrzu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz