DTS Alchemy 5 najnowszą inwestycją Teatru Bolszoj w Moskwie

DTS Alchemy 5 najnowszą inwestycją Teatru Bolszoj w Moskwie

5 marca 2021, 10:00
Producent: DTS

Po remoncie budynku zakończonym w 2012 roku, Teatr Bolszoj w Moskwie kontynuuje proces modernizacji, dodając nowy sprzęt do swojej sceny. W 2020 roku przeprowadzono ogromną inwestycję w celu zaktualizowania opraw oświetleniowych, w wyniku której Bolszoj stał się pionierem na rynku, dzięki najbardziej innowacyjnym technologiom.

 [img:1]

 

Wybór oświetlenia oparto o najnowsze rozwiązania w zakresie jakości i czystości światła, a DTS Alchemy 5 została uwzględniona w tym ambitnym projekcie. Głowica ta łączy w sobie soczewkę fresnela o średnicy 250 mm z 6-chipowym źródłem LED, które może generować wysokiej jakości białe światło i rozszerzoną paletę kolorów z szeroką gamą pastelowych odcieni.

 

[img:2]

 

Ponadto Alchemy 5 wyposażono w innowacyjny liniowy CCT, filtry korekcyjne i emulacje żelu, sprawiając, że jest ona niezwykle łatwa w użyciu podczas tworzenia kolorów dla idealnego rozświetlenia skóry.

 

Teatr Bolszoj to symbol Rosji, główna scena kraju, ikona światowej sławy. To znak jakości, innowacyjności i zaawansowanej technologii. Jeśli Teatr Bolszoj rozpoznał magię światła Alchemy 5, to jest to najwyższa ocena dla inżynierów DTS. Uważam, że Alchemy 5 bezwarunkowo powinno znajdować się na wyposażeniu każdego teatru i jestem podekscytowany tym, że teatr pierwszej klasy w naszym kraju potwierdził tę myśl. Jesteśmy przekonani, że to dopiero pierwszy krok w długiej podróży, która zapewni jakość światła Alchemy w teatrach w kraju.

Denis Velikzhanin - DTS Brand Manager w IMLIGHT

 

[img:3]

 
Ruchome głowy Zrealizowane instalacje

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Prolight i Design Express Polska zapraszają na RoadSHOW'24
Więcej wiadomości