Akademia Technik Scenicznych - Urządzenia ETC i ChamSys bez tajemnic

Akademia Technik Scenicznych - Urządzenia ETC i ChamSys bez tajemnic

24 marca 2021, 12:00

Firma P.S. Teatr ruszyła z projektem Akademii Technik Scenicznych. Dzięki niej część z Was będzie mogła wejść w świat techniki estradowej, a druga część poszerzać już zdobytą wiedzę.

Organizator planuje sporą dawkę informacji od najlepszych specjalistów i praktyków w swoich dziedzinach. Niebawem listę szkoleń uzupełnią tematy związane ze scenografią, oświetleniem dla relacji streamingowych i telewizyjnych, prawem oraz pozyskiwaniem dotacji.

 

[img:2]

 

Podczas pierwszego spotkania, które odbyło się 17 marca, omówiona została tematyka konsolet ChamSys. Kolejne szkolenia będą dotyczyć:

 

  • 13 - 14 kwietnia - ETC EOS (poziom podstawowy)
  • 19 - 20 kwietnia - ChamSys MagicQ (poziom podstawowy)
  • 21 - 22 kwietnia - ChamSys MagicQ (poziom podstawowy)
  • 28 - 29 kwietnia - ETC EOS (poziom zaawansowany)

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu oraz na profil naszej Akademii gdzie na bieżąco będziemy informować o kolejnych terminach i tematach szkoleń.

 

[img:1]

 

HiFi

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Teatru Nowego w Zabrzu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz