KYOKU wybrała monitory odsłuchowe JBL 306P MKII

KYOKU wybrała monitory odsłuchowe JBL 306P MKII

4 maja 2021, 10:00
Producent: JBL
Dystrybucja: ESS Audio

KYÖKU to artystka, która swój talent szlifowała od najmłodszych lat w jednym ze śląskich miast. Na swoim muzycznym koncie ma już ponad sto koncertów w Polsce i poza granicami kraju.

Występowała między innymi w Kex Hostel, na ADM Festival Amsterdam, na Las Camp Festival, w Filharmonii Świętokrzyskiej, a także u boku Kamila Bednarka na Dużej Scenie 21. Festiwalu Woodstock.

 

[img:1]

Jej kompozytorem muzycznym jest doświadczony i ceniony producent ESSEX, który współpracował między innymi z Kasią Moś, Kubanem czy Sitkiem. Swoją muzykę opisuje jako elektroniczną, inspirowaną lasem. Kolaboracja tej dwójki artystów nie ma kompromisów i popowego brzmienia. Sami artyści swoją twórczość opisują jako odrębny nurt muzyczny stworzony przez ich umuzycznione dusze.

 

KYÖKU poprosiła mnie o pomoc przy wyborze monitorów do produkcji i do miksowania muzyki. Kierowałem się przede wszystkim na czytelności góry i środka. Poleciłem jej monitory JBL, ponieważ chciałem, żeby usłyszała więcej szczegółów w środkowym i górnym paśmie i miała szeroką panoramę stereo.

Producent Szwed SWD z Hemp Studio

 

KYÖKU postawiła na odsłuchy JBL Professional 306P MKII – aktywne monitory studyjne o konstrukcji dwudrożnej z 6.5 – calowym przetwornikiem niskich częstotliwości i 1" neodymowym tweeterem. Monitory dostarczają bardzo wysokiej jakości dźwięk, wszechstronność i są przystępne cenowo. Precyzyjnie oddają każdy detal oraz charakteryzują się niesamowitym zakresem dynamicznym. Ponadto opatentowana technologia Slip Stream pozwala na uzyskanie pełniejszego basu.

Twórczość KYÖKU można obejrzeć i posłuchać tutaj.

 

[img:2]

 
więcej: jblpro.com
Monitory studyjne aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Studio

Novation aktualizuje soft Circuit Tracks do wersji 1.1.5
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018