Austrian Audio Hi-X65 - Profesjonalne słuchawki do miksowania i masteringu

Austrian Audio Hi-X65 - Profesjonalne słuchawki do miksowania i masteringu

1 czerwca 2021, 12:00
Producent: Austrian Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Bazując na popularności modelu Hi-X55, nowe profesjonalne słuchawki Hi-X65 firmy Austrian Audio wnoszą kunszt z Wiednia na wyższy poziom. Otwarta konstrukcja nauszna i przetwornik o dużym skoku membrany zapewniają absolutnie przejrzysty dźwięk, który zachwyci zarówno inżynierów dźwięku, jak i audiofilów.

Rozwój technologii Hi-X (High Excursion) jest wynikiem dziesięcioleci doświadczeń, dzisiejszych najnowocześniejszych technologii i jest kluczem do zadziwiająco szczegółowego dźwięku słuchawek Hi-X65. Wszystkie słuchawki Austrian Audio Hi-X są wyposażone w 44 mm przetwornik i system magnesów pierścieniowych. Konstrukcja ta pozwala na lepszy przepływ powietrza i zawiera najsilniejsze pole magnetyczne w swojej klasie. Magnes pierścieniowy, w połączeniu z cewką drgającą z aluminium pokrytego miedzią, zmniejsza wagę membrany i połączonej z nią cewki drgającej pozwalając membranie na szybszy ruch lub zmianę kierunku i zapewniając bardziej czułą reakcję impulsową.

 

[img:1]

 

Rezultatem jest doskonałe obrazowanie basu i znakomicie niski poziom THD przy niskich częstotliwościach, liniowa odpowiedź częstotliwościowa oraz otwarty, precyzyjny dźwięk o wysokiej rozdzielczości, który upraszcza wykrywanie błędów i sprawia, że miksowanie i mastering stają się przyjemnością.

Oprócz dużego, otwartego i szczegółowego dźwięku, nowe Hi-X65 zapewniają również najwyższy poziom komfortu. Nauszniki są wykonane z miękkiej pianki z pamięcią kształtu i zostały całkowicie przeprojektowane, aby zapewnić więcej miejsca dla uszu bez zwiększania wymiarów zewnętrznych.

 

[img:3]

 

Oddychająca konstrukcja zapewnia doskonałą wentylację, jednocześnie wspierając projekt akustyczny. Wyściełanie pałąka z miękkiej pianki z pamięcią kształtu ma sprytne zagłębienie na szew głowy, dzięki czemu znacznie zmniejsza nacisk na głowę. Niezwykły komfort i optymalne dopasowanie pozwalają na pracę przez wiele godzin, bez odczuwania zmęczenia.

Wszystkie ruchome i przenoszące obciążenia elementy są wykonane z metalu, co zapewnia maksymalną nośność. Hi-X65 posiadają bardzo solidną składaną konstrukcję i dostarczane są wraz z torbą transportową. Dodatkowo słuchawki pozwalają na pracę z dużą ilością źródeł: Dzięki impedancji 25 ohm zawsze dostępna jest największa możliwa moc i headroom, niezależnie od tego, czy źródło dźwięku pochodzi z high-endowych wzmacniaczy słuchawkowych, referencyjnych przetworników A/D, mikserów analogowych, odtwarzaczy przenośnych czy notebooków.

Pałąk i nauszniki (czyli wszystkie higieniczne elementy) mogą być łatwo wymieniane, co zapewnia, że przyjemność słuchania i komfort pozostają niezmienne przez cały czas.

 

[img:2]

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o sesję studyjną, czy o przyjemności HiFi, Hi-X65 dopasowują się do każdej sytuacji. Dołączone do zestawu wymienne kable o długości 1.2 m i 3 m łączą się one ze słuchawkami za pomocą bezpiecznego mechanizmu blokującego. Standardowa wtyczka jack stereo 3.5 mm zapewnia najwyższą możliwą kompatybilność konsumencką, a do profesjonalnych połączeń dołączona jest przejściówka na jack stereo ¼".

Dostępność: od ręki
Sugerowana cena detaliczna: 1.599 zł (z VAT)

 

[img:4]

 

Dane techniczne:

 • Zakres częstotliwości: 5 Hz - 28 kHz
 • Czułość: 110 dBspl/V
 • THD (@ 1kHz): <0.1%
 • Impedancja: 25 Ω
 • Moc wejściowa: 150 mW
 • 2 kable (odłączane): 3m + 1.2m
 • Złącze: 3.5 mm (1/8")
 • Adapter (w zestawie): 3.5 mm na 6.3 mm (1/8" na 1/4")
 • Wymiary: 200 x 170 x 85 mm
 • Waga (bez kabla): 310 g

 

Zawartość pudełka

 • 1 x słuchawki Hi-X65
 • 1 x kabel HXC3 3 m
 • 1 x HXC1m2 1.2 m kabel
 • 1 x torba HXB

 

Słuchawki studyjne Słuchawki profesjonalne Słuchawki

Gdzie kupić?

Austrian Audio Austrian Audio austrian.audio

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa
Nowy, średnioformatowy system line array Alcons Audio
Więcej wiadomości