ESB-1090 - Nowy soundbar dla konferencji, edukacji i hoteli

ESB-1090 - Nowy soundbar dla konferencji, edukacji i hoteli

9 czerwca 2021, 11:00

Yamaha Unified Communications poszerzyła swoją linię soundbarów o model ESB-1090. Nowość japońskiego producenta rozwiązuje typowe wyzwania i ograniczenia w odtwarzaniu dźwięku, tworząc bogate, najwyższej jakości wrażenia dźwiękowe w salach lekcyjnych, hotelowych pokojach gościnnych, salach konferencyjnych, holach lub podczas zdalnych konferencji. Optymalizując dźwięk dla każdego z tych środowisk, ESB-1090 oferuje trzy tryby, umożliwiające użytkownikom wybór pomiędzy konferencją, edukacją i hotelem.

Yamaha ESB-1090 akceptuje wszelkie formaty przestrzennego dźwięku z video, poprzez HDMI, Ethernet, Wi-Fi oraz Bluetooth. Konstrukcja jest 3-drożna, stereofoniczna, z dwoma 3-calowymi subwooferami o mocy aż 60 W. Moc całego bara wynosi 120 W, a pasmo przenoszenia to imponujące 62 Hz - 23 kHz.

 

[img:2]

 

Możliwy jest montaż na statywie monitora, a także na ścianie, stole lub innej powierzchni pionowej i poziomej. Jako urządzenie Plug&Play sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest mocny dźwięk wysokiej jakości, w formacie kompaktowym, bez zaawansowanej instalacji.

 

[img:1]

 

Wyświetlacze płaskoekranowe często nie są przystosowane do zapewnienia głośności lub wyrazistości dla studentów i uczestników spotkania – po raz kolejny podkreślając niewiarygodne znaczenie wysokiej jakości dźwięku. Dzięki ESB-1090 nie muszą zbliżać się do ekranu, aby wyraźnie słyszeć wideo, prezentację lub połączenie konferencyjne. Ponadto soundbar może łączyć się z telewizorem w pokoju, komputerem PC, laptopem lub urządzeniem mobilnym, odpowiadając na różnorodne wymagania dźwiękowe występujące w jednym środowisku.

Meghan Kennelly - dyrektor ds. globalnego marketingu i komunikacji w Yamaha Unified Communications

 

 [img:3]

 

więcej: pl.yamaha.com
Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Yamaha Commercial Audio Yamaha Commercial Audio pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

ViDiS S.A.

tel.: +48 71 33 880 00
adres:
ul. Logistyczna 4 55-040 Kobierzyce (Bielany Wrocławskie)

M. Ostrowski sp. j.

adres:
ul. Muzyczna 1 55-330 Błonie

Sklepy muzyczne > Yamaha Commercial Audio rozwiń listę sklepów

HiFi

Kolejna szkoła z rozwiązaniami dźwięku od Audio Plus
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz