VYPYR X - Nowa seria wzmacniaczy od Peavey Electronics

VYPYR X - Nowa seria wzmacniaczy od Peavey Electronics

19 lipca 2021, 12:00
Producent: Peavey
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Po raz kolejny Peavey Electronics na nowo definiuje kategorię wzmacniaczy modelujących wprowadzając na rynek VYPYR X... najdoskonalszą maszynę do modelowania.

Peavey Electronics wprowadził na rynek oryginalny wzmacniacz gitarowy VYPYR w 2008 roku. Ten zmieniający reguły gry wzmacniacz wprowadził wiele nowości w branży, takich jak pierwszy wzmacniacz gitarowy z wbudowanym USB, presety w kostkach, looper, 5 efektów działających jednocześnie oraz hybrydową technologię TransTube/cyfrową. W 2012 roku Peavey ponownie podniósł poprzeczkę wprowadzając VYPYR VIP, pierwszy na świecie wzmacniacz o zmiennej wydajności instrumentalnej. Po raz pierwszy jeden wzmacniacz mógł być używany do gitary elektrycznej, basowej i akustycznej. Ponadto, po raz pierwszy w historii wprowadziliśmy modele instrumentalne do i tak już bogatego w funkcje wzmacniacza.

 

 

Kontynuując tradycję innowacji i doskonałości, Peavey wprowadza na rynek wzmacniacz modelujący VYPYR X. Ta najnowsza ewolucja przełomowej serii VYPYR charakteryzuje się unowocześnioną stylistyką, doskonałą konstrukcją obudowy i osiągami akustycznymi oraz ulepszoną technologią TransTube. Nowe modele VYPYR X2 i X3 wyposażono również w zdalne sterowanie Bluetooth oraz streaming audio. Teraz użytkownicy mogą streamować podkłady muzyczne do wzmacniacza i kontrolować wszystkie ustawienia za pomocą zdalnej aplikacji iOS.

 

[img:3]

 

Technologia TransTube

Każdy VYPYR X wyposażony jest w unikalną technologię Peavey'a TransTube. Ten prawdziwie analogowy przester nie tylko brzmi lepiej, ale pozostawia wzmacniaczowi moc obliczeniową dedykowaną do efektów, pozwalając VYPYR X na uruchomienie do 5 efektów jednocześnie. Podczas grania na żywo nic nie "przecina miksu" tak jak VYPYR. Wiele wzmacniaczy modelujących jest po prostu niesłyszalnych na żywo z powodu słabych zniekształceń cyfrowych i praktycznego EQ wzmacniacza. Technologia TransTube została zaprojektowana analogowo, aby emulować prawdziwe lampy i idealnie wpasowuje się w miks na żywo.

 

Zmienne wejście instrumentu

Dzięki naszej rewolucyjnej konstrukcji obudowy i światowej klasy przetwarzaniu, użytkownicy mogą przełączać się z gitary elektrycznej na basową lub akustyczną na tym samym wzmacniaczu. Jeden wzmacniacz dla wszystkich Twoich potrzeb brzmieniowych.

 

[img:1]

 

Modele instrumentów

Spraw, aby Twoja elektryczna gitara brzmiała jak akustyczna lub basowa, a w przypadku VYPYR X2 i X3 nawet do 10 różnych modeli instrumentów.

 

Sterowanie Bluetooth VYPYR X

Kontroluj swój VYPYR X2 lub X3 zdalnie za pomocą wbudowanego bezprzewodowego pilota Bluetooth poprzez ekskluzywną aplikację Peavey's VYPYR control app na urządzenia z systemem iOS. Teraz zmieniaj i przechowuj wszystkie swoje ulubione presety zdalnie. Strumieniuj dźwięk, graj do swoich ulubionych podkładów muzycznych lub po prostu usiądź wygodnie i ciesz się strumieniowaniem swojej ulubionej muzyki.

 

[img:2]

 

Obsługa Amp Accessible

Wielu konkurentów twierdzi, że ich wzmacniacze posiadają wiele efektów i modeli, ale większość z nich nie jest w pełni funkcjonalna bez użycia zewnętrznego oprogramowania. W VYPYR X masz dostęp do KAŻDEJ funkcji wzmacniacza, bezpośrednio z przodu wzmacniacza lub za pomocą przełącznika nożnego w przypadku loopera. Jest to kluczowa zaleta, którą można znaleźć we wszystkich wzmacniaczach VYPYR X. Nie musisz podłączać komputera, aby edytować swój ulubiony preset lub podmienić efekt, możesz to zrobić bezpośrednio z poziomu wzmacniacza.

 

Wzmacniacze i efekty, więc nie musisz kupować ich pojedynczo

Kupowane pojedynczo wzmacniacze i efekty we wzmacniaczu VYPYR mogłyby kosztować grubo ponad $50,000. Nasza seria VYPYR to niewiarygodna wartość. Używamy tej samej technologii, którą można znaleźć w pedałach stompbox, które kosztują prawie tyle samo co VYPYR za pojedynczy efekt. Za te same pieniądze dajemy Ci 26 efektów, 10 modeli instrumentów i 36 modeli wzmacniaczy.

 

[img:5]

 

Interfejs WYSIWYG

Kolejny pierwowzór Peavey'a, interfejs WYSIWYG (What you see is what you get) pozwala użytkownikom na identyfikację pozycji gałek poprzez spojrzenie na wzmacniacz. Kiedy wzmacniacz modelujący zmienia presety, ustawienia na gałkach zmieniają się wraz z nim; jednakże w większości wzmacniaczy pozycja gałki nie odpowiada już faktycznemu ustawieniu. Może to powodować dezorientację i błędy, które prowadzą do niepożądanych rezultatów. W VYPYR, diody LED wokół gałki zawsze wskazują, w jakiej pozycji znajduje się ona w stosunku do aktualnego presetu. Po prostu lepsze rozwiązanie.

 

[img:4]

 
więcej: peavey.com
do gitary elektrycznej Komba gitarowe Wzmacniacze

Gdzie kupić?

Peavey Peavey peavey.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Peavey rozwiń listę sklepów

Gitara

Legitne Plexi od Dave'a Friedmana
Więcej wiadomości