OPUS X i OPUS H5 od Cameo są już dostępne w NicLen

OPUS X i OPUS H5 od Cameo są już dostępne w NicLen

19 sierpnia 2021, 09:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

W 2018 roku Cameo świętowało swój debiut w NicLen GmbH, kiedy to seria ZENIT stała się częścią portfolio sprzętu tej firmy. Od tego czasu ten czołowy niemiecki dostawca usług wynajmu sprzętu odniósł wiele sukcesów.

Obecnie w jego ofercie, oprócz reflektorów zewnętrznych typu wash ZENIT W600 i W300 oraz zasilanych akumulatorowo reflektorów ZENIT B200, znajdują się także ruchome głowice serii OPUS oraz reflektory z soczewką Fresnela serii F. Ruchome głowice profilowe OPUS X oraz hybrydowe głowice ruchome OPUS H5 Beam-Spot-Wash są teraz dostępne w magazynie w Dortmundzie i nadają się do wszechstronnego zastosowania w branży wydarzeń na żywo oraz eventowej. Oprócz serii OPUS firma NicLen oferuje teraz również reflektory typu LED Outdoor Spotlight z serii FLAT PRO marki Cameo, wyposażone w adaptery TV 16-mm oparte na opatentowanej technologii SPIN16.

 

[img:1]

 

Przegląd obecnych w NicLen nowych reflektorów marki Cameo:

 

OPUS X

Dzięki emitującej białe światło diodzie LED o mocy 750 W i wyjątkowo wydajnemu silnikowi, ruchoma głowica wysokiej mocy OPUS X osiąga tę samą moc wyjściową, jak tradycyjne urządzenia 1000 W. W połączeniu z systemem mieszania kolorów CMY oraz szerokim zakresem zoom od 6° do 46° to flagowe urządzenie serii OPUS nawet w najtrudniejszych warunkach umożliwia tworzenie jednorodnych projekcji bez niepożądanych hotspotów. OPUS X może być sterowany za pomocą zintegrowanego odbiornika W-DMX, DMX, RDM, Art-Net lub sACN.

 

[img:2]

OPUS H5

OPUS H5 to „szwajcarski scyzoryk" wśród ruchomych głowic Cameo. To wszechstronne, hybrydowe urządzenie (beam/spot/wash) o strumieniu świetlnym 18 000 lm przekonało specjalistów firmy NicLen nie tylko swą kompaktową budową. Lampa wyładowcza Sirius HRI 470 W marki Osram w połączeniu z szerokim zakresem zoom od 2° do 42° generuje potężne wiązki światła i niezwykłe efekty w powietrzu.

 

[img:3]
 

FLAT PRO 7 G2 i FLAT PRO 12 G2

Nazwa zdradza wszystko: seria FLAT PRO jest idealnym rozwiązaniem gdy przestrzeń jest ograniczona i potrzebne są płaskie reflektory. Kompaktowe reflektory LED do zastosowań zewnętrznych wyposażone w diody RGBWA i funkcję wysokiej częstotliwości odświeżania, to nowe wszechstronne PAR-y marki Cameo w ofercie NicLen i dostępne są w wersjach z 7 (FLAT PRO 7 G2) i 12 (FLAT PRO 12 G2) diodami LED o mocy 10 W. Ponadto klienci mogą korzystać z preinstalowanego systemu SPIN16 – składanego adaptera w standardzie TV 16-mm opartego na opatentowanej przez Cameo technologii SPIN16.

 

[img:4]
 

Współpraca oparta na zaufaniu

 

Oferta oświetleniowa marki Cameo z roku na rok jest coraz bardziej wszechstronna. Projektanci ciągle zaskakują nas innowacyjnymi rozwiązaniami, odpowiadającymi różnorodnym potrzebom naszych klientów.

Jörg Stöppler - wraz z Nico Valasik zarządza spółką NicLen GmbH

 

Bardzo cieszymy się, że NicLen, jako jeden z największych europejskich dostawców usług wynajmu sprzętu już od wielu lat polega na rozwiązaniach marki Cameo. Z biegiem czasu nasza współpraca stale się rozwijała i nie ucierpiała także w kryzysie związanym z koronawirusem. Jesteśmy ciekawi tego, co przyniesie przyszłość i gdzie w nadchodzących miesiącach będziemy mogli zobaczyć w użytkowaniu różne modele marki Cameo.

Markus Jahnel - COO firmy Adam Hall Group

 

PAR Reflektory beam spot wash Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Astra Beam260IP - Beam do pracy w każdych warunkach
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz