Orange Super Crush 100 - Tranzystorowe, pomarańczowe dobro

Orange Super Crush 100 - Tranzystorowe, pomarańczowe dobro

28 września 2021, 11:00
Producent: Orange Amps

Tranzystorowe wzmacniacze zaliczają niezły comeback. Do peletonu dołącza Orange z Super Crush 100 zarówno w wersji head jak i combo, które oferuje klasyczne, pomarańczowe brzmienie w lżejszym i tańszym formacie.

 

 

Orange Super Crush 100 to najnowszy dodatek do katalogu wzmacniaczy tranzystorowych firmy. Dostajemy do dyspozycji head lub combo o mocy 100 watów z preampem JFET oraz końcówką mocy pracującą w trybie Class A/B. Te dwukanałowe konstrukcje wyposażone zostały ponad to w cyfrowy reverb, symulację kolumny głośnikowej (otwarta lub pół-otwarta) i buforowaną pętlę efektów. 

 

[img:1]

 

Wersja combo napędza głośnik Celestion G12H-150. Niewątpliwym atutem tych konstrukcji jest niska waga, konkurencyjna cena i spore doświadczenie Orange w konstruowaniu świetnie brzmiących, tranzystorowych konstrukcji. 

 

[img:2]
 
Komba gitarowe do gitary elektrycznej Głowy gitarowe Wzmacniacze

Gitara

Czy gitara MIDI ma rację bytu?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz