Fender Musical Instruments Corp. przejmuje Presonus

Fender Musical Instruments Corp. przejmuje Presonus

3 listopada 2021, 12:00
Producent: Fender PreSonus

Firma Fender Musical Instruments Corporation (FMIC) ogłosiła, że podpisała ostateczną umowę o fuzji z firmą PreSonus Audio Electronics Inc. - producentem sprzętu pro audio.

Cieszymy się, że możemy powitać wszystkich członków zespołu PreSonus w rodzinie FMIC i jesteśmy podekscytowani przyszłymi możliwościami rozwoju dostępnymi dla obu firm. Nasze zespoły łączy ta sama pasja do muzyki, to samo zaangażowanie w innowacyjność i to samo pragnienie inspirowania i wyposażania obecnych i przyszłych pokoleń artystów – powiedział Andy Mooney, dyrektor generalny Fender Musical Instruments Corp.

 

Chciałbym wyrazić naszą najwyższą wdzięczność naszej lojalnej społeczności Baton Rouge i Luizjany, która wspierała PreSonus przez ostatnie dwie dekady. Wspaniale było być częścią tej niesamowitej podróży z PreSonus. Jestem podekscytowany, widząc, co przyniesie przyszłość  – powiedział Kevin Couhig, prezes PreSonus.

 

Po ponad 25 latach PreSonus czuje, że znalazł odpowiedniego partnera do wspierania nas w dalszym rozwoju. Nie możemy się doczekać, aby pokazać naszym obecnym i potencjalnym klientom, co ta możliwość oznacza dla nich powiedział Jim Odom, założyciel/CSO PreSonus.

 

Założona w 1995 roku przez Jima Odoma i Briana Smitha firma PreSonus projektuje innowacyjne produkty audio, które zapewniają profesjonalną jakość dźwięku i funkcjonalność, za przystępną cenę.

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Fender rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

PreSonus PreSonus www.presonus.com

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > PreSonus rozwiń listę sklepów

Gitara

Legitne Plexi od Dave'a Friedmana
Więcej wiadomości