Aviom prezentuje nowy flagowy mikser osobisty A640

Aviom prezentuje nowy flagowy mikser osobisty A640

13 stycznia 2022, 09:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Aviom

Aviom przedstawia A640, flagowy model nowej generacji linii produktów mikserów osobistych, zaprojektowany w celu zapewnienia nowych możliwości kontroli i dostosowywania miksu monitorowego przez użytkownika, oferujący usprawniony interfejs i dodatkowe funkcje, które zapewniają większą elastyczność.

Zasilany protokołem cyfrowym A-Net firmy Aviom, stworzonym specjalnie do osobistego miksowania odsłuchów, A640 przeznaczony jest do pracy w środowiskach audio wykorzystujących sieci audio oparte na Dante, konsolety analogowe i miksery cyfrowe. Jest również kompatybilny ze wszystkimi produktami do osobistego miksowania Aviom, umożliwiając rozszerzenie możliwości istniejących systemów. 

 

[img:1]

 

Nowym dodatkiem do interfejsu użytkownika jest kolorowy wyświetlacz zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić wykonawcom korzystanie z osobistego monitorowania na nowe sposoby.

 

Naszym celem jest ułatwienie wykonawcy uzyskania fantastycznego miksu, bez konieczności ingerencji przez realizatora odsłuchów. Dobrze zaprojektowany osobisty mikser monitorowy ułatwia osobie, która gra na instrumencie, śpiewa i wchodzi w interakcje z innymi wykonawcami, wykonywanie swojej pracy, bez konieczności rozpraszania się.

Ray Legnini - Kierownik ds. badań i rozwoju produktów Aviom

 

 

Ponadto Aviom twierdzi, że dodał do A640 najbardziej pożądane przez swoich klientów funkcje. Channel Mapping umożliwia użytkownikom tworzenie niestandardowego układu kanałów dla każdego A640, przy użyciu dowolnego z 64 sieciowych źródeł wejściowych. Aux Mix umożliwia przesyłanie dowolnej kombinacji kanałów z głównego miksu stereo do dodatkowego wyjścia mono, dzięki czemu integracja z systemem IEM, dodatkowym subwooferem lub monitorem aktywnym jest uproszczona. 

 

[img:2]

 

Co więcej, nowa funkcja interkomu pozwala użytkownikom komunikować się ze sobą za pośrednictwem sieci Aviom, gdy A640 jest używany z produktami Aviom D800 A-Net Distributor. Za pomocą jednego naciśnięcia przycisku dyrygent lub kierownik muzyczny może wydawać instrukcje lub dostarczać informacje zwrotne wykonawcom, korzystając z wbudowanego mikrofonu A640 lub mikrofonu zewnętrznego podłączonego do sieci Aviom, a inne starsze miksery Aviom również mogą słuchać kanału interkomu.

 

Zawsze staramy się poprawić wrażenia wykonawcy podczas pracy z monitorami dousznymi lub słuchawkami. Interfejs użytkownika A640 został zaprojektowany właśnie do tego celu. Mikser brzmi cudownie, a brzmienie filtrów DSP jest zoptymalizowane pod kątem nowoczesnych środowisk monitorów i zaprojektowane tak, aby pomagać muzykom osiągnąć najlepsze wyniki.

Carl Bader - Współzałożyciel i dyrektor generalny Aviom

 

[img:3]

 

więcej: www.aviom.com
Cyfrowe Miksery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Aviom rozwiń listę sklepów

Pro Audio

sE Electronics V7 SWITCH - Mikrofon z pstryczkiem
Więcej wiadomości