Monitory studyjne APS od teraz w dystrybucji Audiotech Commercial

Monitory studyjne APS od teraz w dystrybucji Audiotech Commercial

12 stycznia 2022, 10:00
Producent: APS
Dystrybucja: AUDIOTECH

Z początkiem tego roku znany na całym świecie Polski producent monitorów studyjnych APS dołączył do portfolio marek w dystrybucji Audiotech Commercial.

Audio Pro Solutions (APS) od roku 2006 z powodzeniem rozwija swoją działalność pokazując regularnie nowe modele monitorów studyjnych. Kultowe AEON czy Klasik 2020, który zdobył nagrodę Gear Of The Year magazynu Sound on Sound w 2020 roku, to odsłuchy studyjne, będące swego rodzaju standardem używanym w studiach nagraniowych i pracowniach muzycznych na całym świecie. Chcąc rozwijać i poszerzać grono odbiorców, firma APS z początkiem 2022 roku otwiera nowy rozdział swojej działalności i rozpoczyna współpracę z firmą Audiotech, która od teraz odpowiada za sprzedaż marki nie tylko w Polsce, ale również za eksport monitorów studyjnych APS za granicę.

 

[img:2]

 

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca zwiększy popularność gamy modeli APS, które w najbliższych dniach pojawią się u naszych partnerów handlowych. W nadchodzących miesiącach możemy spodziewać się kilku nowości od tego Polskiego producenta głośników studyjnych. Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów Facebook oraz Instagram.

Audiotech Commercial

 

[img:1]
 
Monitory studyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Studio

Arturia Brute Noir Edition - Syntezatory w mrocznej wersji!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz