Debiut kompaktowej konsolety mikserskiej DHD.audio DX2

Debiut kompaktowej konsolety mikserskiej DHD.audio DX2

27 stycznia 2022, 09:00
Producent: DHD

Kompaktowa konsoleta mikserska DHD.audio DX2 jest przeznaczona do użytku w mniejszych przestrzeniach, takich jak na przykład studia do tworzenia podcastów, studia lektorskie i kabiny do edycji wideo. Konsoleta zapewnia te same funkcje wspomagające miksowanie co inne konsolety tego producenta, w tym zmotoryzowane suwaki, automix i autolevel i jest przeznaczona do integracji z jednostkami przetwarzającymi DHD w celu utworzenia kompletnego systemu.

 

[img:4]

 

Mała, ale jakże praktyczna - konsoleta DX2

DX2 jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi obecnymi rdzeniami DHD drugiej generacji, jest dostępna jako konsoleta z czterema suwakami, z opcjonalną jednostką rozszerzającą z sześcioma suwakami. Na pokładzie gniazdo wyjściowe jack 3.5 mm z tyłu konsoli pełni również funkcję wejścia, które można wykorzystać do podłączenia np smartfona do wywiadów telefonicznych na żywo.

 

 

Na targach Hamburg Open 2022 zadebiutują również najnowsze dodatki do gamy jednostek przetwarzania dźwięku DHD, które integrują takie elementy, jak powierzchnie sterujące, routing i interfejs urządzeń zewnętrznych w samodzielny lub modułowy system. Nowe rdzenie XC3 i XD3 zapewniają pełną obsługę urządzeń w wielu lokalizacjach oraz dystrybucję sygnału audio przez IP.

 

[img:2]

Interfejs DHD XC3 IP

DHD XC3 IP jest przeznaczony do użytku w studiach nadawczych. Składa się z dwóch dwurdzeniowych modułów DSP, zamkniętych w kompaktowej obudowie 1U. Łącznie obsługują one do 48 tłumików stereo, 72 szyny stereo i 16 kanałów audio IP AES67. Dodając moduły rozszerzeń IPx można obsłużyć do 128 kanałów audio AES67/Ravenna IP i do 512 kanałów Dante. Nowy koncentrator XC3 umożliwia połączenie wielu modułów DHD IPx, powierzchni sterujących i modułów we/wy.

 

[img:3]

 

DHD XD3 to rdzeń IP przeznaczony do współpracy z dużymi systemami miksowania i routingu. Obejmuje obsługę operacji sieciowych, takich jak aplikacje internetowe DHD. Rdzeń XD3 IP umożliwia w pełni nadmiarową konfigurację i może pomieścić opcjonalny router. Połączenie routera XD3 i rdzenia IP obsługuje do 96 tłumików stereo, 126 szyn stereo i 24 porty audio Gigabit Ethernet.

 

więcej: dhd.audio
Cyfrowe Miksery

Pro Audio

Sennheiser realizuje pierwsze zamówienia na EW-DX
Więcej wiadomości