Ciekawy głośnik instalacyjny do użytku zewnetrznego. QSC  AD-DWL (AcousticDesign)

Ciekawy głośnik instalacyjny do użytku zewnetrznego. QSC AD-DWL (AcousticDesign)

28 lutego 2022, 09:00
Producent: QSC Audio
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Niezwykle wytrzymałe, designerskie i odporne na uderzenia głośniki instalacyjne zaprezentowała firma QSC. Rozwiązanie dedykowane jest niestandardowym instalacjom zewnętrznym. Nowy głośnik z serii AcousticDesign – Direct Weather Landscape (AD-DWL) posiadają elegancką i solidną obudowę w kształcie słupka, która umożliwia projekcję dźwięku ponad przeszkodami, bez żadnych kompromisów w kwestii jakości brzmienia.

w skrócie:

  • Nowa seria głośników do instalacji stałych o wysokiej jakości brzmienia i wytrzymałej na uderzenia obudowie
  • Dwa modele AD-DWL180 (z 180° kątem pokrycia dźwiękiem) oraz głośnik AD-DWL.360 (z 360° kątem pokrycia dźwiękiem)
  • Stopień ochrony IP-55
  • Dedykowane jest oprogramowanie QSC Intrinsic Correction, które upraszcza proces strojenia systemu
  • więcej ciekawych rozwiązań instalacji audio w naszym dziale Systemy AV

 

W skład serii Direct Weather Landscape wchodzi głośnik AD-DWL.180 (z 180° kątem pokrycia dźwiękiem) oraz głośnik AD-DWL.360 (z 360° kątem pokrycia dźwiękiem), które pozwalają spełniać indywidualne wymagania stawiane przez dane przestrzenie i kierować dźwięk tam, gdzie jest on potrzebny. Uzupełnieniem głośników jest subwoofer AD-DWL.SUB, który wzbogaca i rozszerza profil brzmieniowy o najniższe częstotliwości. Wszystkie modele mają odporną na ingerencję podstawę i obudowę w kolorze zielonym, która pasuje do krajobrazów o różnym charakterze. Obudowę można też pomalować, aby umożliwić dalsze jej dostosowywanie do konkretnych potrzeb danego otoczenia.

 

[img:1]

 

W celu usprawnienia procesu instalacji głośniki z serii AD-DWL posiadają podstawę takiej samej wielkości, co ułatwia ich regulację. Sama podstawa umożliwia montaż głośnika bezpośrednio do betonu lub fundamentu w ziemi, zapewniając bezpieczne i trwałe przymocowanie do podłoża. Ponadto głośniki są zbudowane tak, aby sprostać najtrudniejszym warunkom środowiska zewnętrznego. Obudowę wykonano z wytrzymałej konstrukcji z polipropylenu i włókna szklanego z użyciem akcesoriów ze stali nierdzewnej i ma stopień ochrony IP-55.

 

[img:3]

 

Seria Direct Weather oferuje taką samą znakomitą charakterystykę brzmieniową jak pozostałe produkty wchodzące w skład serii AcousticDesign. Dzięki temu użytkownicy mogą dobierać różne modele głośników, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb niemal każdej aplikacji. Integratorzy mogą również skorzystać z zalet rozwiązania QSC Intrinsic Correction, które znacznie upraszcza proces strojenia systemu dzięki wbudowanym niestandardowym profilom brzmieniowym głośników QSC za pośrednictwem platformy Q-SYS lub z poziomu wzmacniaczy serii CXD.

 

[img:2]

 

Zapewnianie nieskazitelnego dźwięku w otwartej przestrzeni staje się coraz ważniejsze w wielu zastosowaniach. AD-DWL rozszerza wykorzystanie serii AcousticDesign we wszystkich warunkach pogodowych i jest częścią elastycznego systemu zaprojektowanego do bezproblemowej współpracy i doświadczania dźwięku o najwyższej jakości.

Daniel Sanez - Amplifier Product Manager w firmie QSC

 

więcej: www.qsc.com
Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne

Gdzie kupić?

QSC Audio QSC Audio www.qscaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > QSC Audio rozwiń listę sklepów

Nowa dywizja Adam Hall Group
Więcej wiadomości