Ciekawy kontroler oświetlenia dla DJ-a. Control One

Ciekawy kontroler oświetlenia dla DJ-a. Control One

21 marca 2022, 11:00
Producent: SoundSwitch

Control One to nazwa, która już od jakiegoś czasu funkcjonuje na rynku. Jednakże nie chodzi tu o głośniki pewnej znanej firmy z Ameryki. SoundSwitch, producent rozwiązań do sterowania oświetleniem dla DJ-ów, przedstawił światu swój produkt o nazwie Control One – to profesjonalny kontroler oświetlenia i interfejs obsługujący dwa universe’y DMX, oferujący szerokie możliwości w zakresie komunikacji z aplikacjami DJ i DAW.

Kontroler oświetlenia idealny dla DJ-ów

[img:1]

Control One jest kompatybilny z profesjonalnymi platformami DJ-skimi, takimi jak Engine DJ, Serato DJ czy Virtual DJ, co znacząco ułatwia jego integrację z aktualnie wykorzystywaną konfiguracją sprzętowo-programową. Użytkownik może programować zautomatyzowane pokazy świetlne i dodawać efekty na żywo, przy użyciu Ableton Link, również poprzez ręczne wystukiwanie tempa wprost na Control One.

Control One pozwala na ręczne sterowanie wszystkimi funkcjami wykonawczymi SoundSwitch, takimi jak tym przypisywanie kolorów i pozycji, przełączanie pomiędzy bankami zautomatyzowanych pokazów świetlnych (Autoloops) czy też uruchamianie stroboskopu. Kontroler daje do dyspozycji użytkownika konfigurowalne pady RGB, pokrętła regulacji parametrów i pasek dotykowy, tworząc wygodne środowisko pracy w każdych warunkach.

Urządzenie może funkcjonować bez konieczności łączenia z komputerem – można je podpiąć bezpośrednio do sprzętu Engine DJ za pośrednictwem portu USB. Po takim podłączeniu użytkownik zyskuje pełną kontrolę nad całym środowiskiem wykonawczym, muzyką i oświetleniem.

„Logicznym krokiem po opracowaniu oprogramowania sterującego oświetleniem było skonstruowanie dedykowanego kontrolera dla SoundSwitch i Engine Lighting. Control One wprowadza nowe funkcje i w istotny sposób poszerza możliwości sterowania urządzeniami oświetleniowymi podczas występów DJ-skich. ” – mówi właściciel SoundSwitch, Matt Watkins.

[img:3]

[img:2]

 

Sterowniki

Gdzie kupić?

SoundSwitch SoundSwitch www.soundswitch.com

Dystrybucja w Polsce:

Oświetlenie

Brighter Lighting - frankfurcki debiut z przytupem
Więcej wiadomości