Alcons Audio LR18i - 3-drożny system instalacyjny line array

Alcons Audio LR18i - 3-drożny system instalacyjny line array

19 kwietnia 2022, 08:00
Producent: Alcons
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Alcons Audio ogłosił, że do ich oferty dołączył nowy, 3-drożny system line array, dedykowany do zastosowań instalacyjnych - LR18i.

Cylindryczne czoło fali opatentowanego 7-calowego przetwornika wstęgowego RBN702rs oraz akustycznie i elektronicznie symetryczna konfiguracja komponentów zapewniają spójną dyspersję zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej. Deklarowana moc przetwornika wynosi 1.500 watów (w czasie 200 milisekund), aby zapewnić dodatkowy zapas dynamiki, nawet przy sygnałach o dużych wartościach szczytowych.

RBN702 współpracuje z wysokowydajnym, tubowym 6.5-calowym przetwornikiem średniotonowym, zamontowanym współosiowo za przetwornikiem HF. Sekcja LF składa się z dwóch 8-calowych neodymowych głośników niskotonowych (z 3-calową cewką).

 

[img:1]

 

LR18i jest zasilany z procesorowanego wzmacniacza Sentinel, oferującego szereg specyficznych dla Alconsa funkcji, w tym „przetwarzanie VHIR”, które oferuje dopasowanie fazowe z dowolnym systemem Alcons i czujnik integralności sygnału (SIS) zaprojektowany w celu dynamicznej kompensacji wpływu kabla i impedancji wzmacniacza, zapewniając bardziej precyzyjne odtwarzanie niskich i średnich częstotliwości (współczynnik tłumienia systemu określono na 10.000).

LR18i jest dostępny z dyspersją poziomą 90- (LR18/90i) lub 120-stopniową (LR18/120i). Dopełnieniem systemu w zakresie najniższych częstotliwości mogą być 18-calowe subwoofery LR18B, która można zarówno podwieszać, jak i stakować na podłożu.

 

[img:2]
 
Systemy liniowe Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Słuchawki, po których nie ma powrotu do zwykłych modeli
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz