Sennheiser TC ISP - czyli idealne rozwiązanie na niewielką (video) konferencję do 10 osób

Sennheiser TC ISP - czyli idealne rozwiązanie na niewielką (video) konferencję do 10 osób

14 czerwca 2022, 14:45
autor: Daniel Zimerman
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Przyjrzeliśmy się uważniej nowemu rozwiązaniu Sennehiser TC ISP, zaprezentowanemu na targach ISE w Barcelonie. Jest to inteligentny głośnik, dzięki któremu w szybki i wygodny sposób przeprowadzimy (wideo) konferencję do 10 osób.

Co ważniejsze, urządzenie jest certyfikowane przez Microsoft Teams i posiada szereg ciekawych funkcji jak choćby transkrypcja z rozmowy. 

Po zakończeniu spotkania dokument (rozmowa w formie tekstu) jest przesyłany do zdefiniowanego zespołu odbiorców. Odbywa się to bez udziału "chmury" - wewnątrz systemu, zatem bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie.

Inteligentne rozwiązania, takie jak zintegrowane oprogramowanie do rozpoznawania głosu Cortana i automatyczne notatki z konferencji, zapewniają wszechstronne doświadczenie spotkań dla uczestników zdalnych i niedosłyszących. Dzięki wielu opcjom montażu, długim kablom i różnorodnym adapterom zasilania dostosowanym do danego kraju, inteligentny głośnik TeamConnect zapewnia łatwą i elastyczną instalację.

Co jeszcze ciekawego w Sennheiser TC ISP?

Zapraszamy na relację ze stoiska wspólnie z Grzegorzem Fotkiem z Aplauz Audio. 

 

Inteligenty głośnik konferencyjny Sennheiser TC IPS w skrócie:

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

  

Systemy tłumaczeń językowych Jednostki centralne Systemy konferencyjne Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Chmura nad SSL - bynajmniej nie ciemna
Więcej wiadomości