Do wszystkich instalatorów AV! Nowa wersja MADRIX 5

Do wszystkich instalatorów AV! Nowa wersja MADRIX 5

19 maja 2023, 09:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Madrix
Dystrybucja: Mediam Sp. z o.o.

MADRIX 5 to oprogramowanie stworzone przez niemiecką firmę inoage, założoną we wrześniu 2001 roku przez studentów informatyki na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Dreźnie (HTW Dresden). inoage specjalizuje się w usługach tworzenia oprogramowania, w tym profesjonalnego rozwiązania do sterowania oświetleniem LED MADRIX. 

Cechą kluczową MADRIXA jest to, że jest ono przyjazne dla użytkownika i wyposażone w liczne innowacje. MADRIX 5 może stworzyć kompletny pokaz świetlny LED za pomocą zwykłego komputera lub laptopa. Mimo to może bez problemu sterować dziesiątkami tysięcy diod LED. To potężne oprogramowanie pozwala nie tylko sterować prawie każdym wyświetlaczem LED 2D w każdy możliwy sposób, ale także prawdziwymi aplikacjami LED 3D.

  


 

[img:2]

[img:3]

 

MADRIX może być używany jako kontroler oświetlenia LED, oprogramowanie VJ, mapper pikseli 2D, mapper wokseli 3D, serwer multimediów lub kreator multimediów. Jest łatwe w użyciu dzięki obsłudze podobnej do VJ-a, 2 deckom i crossfaderowi oraz 3 podglądom w czasie rzeczywistym, aby z wyprzedzeniem pokazać efekty.

 

[img:4]

[img:5]

[img:7]

 

O tym, co nowego pojawi się w najnowszej wersji MADRIX 5, póki co nie będącego jeszcze w wersji finalnej, można było dowiedzieć się na stoisku firmy inoage na targach Prolight+Sound. Jedną z nich jest funkcja Global Color, która pozwala szybko i łatwo zdefiniować kolor, o żądanych parametrach, który następnie można szybko przyporządkować do wszystkich efektów. Równie szybko i łatwo wygląda edycja i zmiana parametrów zdefiniowanego koloru, oczywiście korzystając z funkcji Global Color.

 

[img:6]

 

Producent przygotował też nowy firmware dla MADRIX Nebula, który pozwala tym urządzeniom kontrolować do 12 universów, zamiast dotychczasowych 8.

 

Oświetlenie led Oświetlenie architektoniczne Sterowniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Mediam Sp. z o.o.

tel.: +48 12 269 29 74
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00

adres:
ul. Królowej Jadwigi 104 30-209 Kraków
Mediam Sp. z o.o.
Przedsmak relacji z koncertu Dawida Podsiadło w Gdańsku. Nagłośnienie 360 stopni
Więcej wiadomości