Nowa wersja oprogramowia SSL Live i SOLSA

Nowa wersja oprogramowia SSL Live i SOLSA

6 lipca 2023, 10:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Solid State Logic

Podczas konferencji InfoComm 2023 firma Solid State Logic zaprezentowała nowe oprogramowanie w wersji 5.2 dla konsolet SSL Live oraz oprogramowanie SOLSA. Aktualizacja V5.2 wprowadza zintegrowaną kontrolę nad immersyjnym systemem d&b Soundscape wraz ze znacznymi ulepszeniami funkcjonalności „Rehearsal and Recorder”. 

 

[img:1]

 

Nowa aktualizacja SSL Live V5.2 dodaje kontrolę nad immersyjnym systemem nagłośnieniowym d&b Soundscape w ekosystemie konsolet. Dostępne na wszystkich konsoletach SSL Live, które zostaną zaktualizowane do wersji 5.2, nowe rozwiązanie sterujące można aktywować na każdym kanale wejściowym i STEMie, aby kontrolować kluczowe parametry obrazu dźwiękowego obiektu; XY Pan, Spread, En-Space Send, Delay Mode i Mapping Area z widoku szczegółów kanału.

Oparta na obiektach kontrola obrazu dźwiękowego i projektu graficznego interfejsu użytkownika pozwala operatorom na jednoczesne manipulowanie wieloma parametrami, które następnie można zapisywać i przywoływać z pamięci showfile i scen konsolety.

 

[img:2]

 

Oprogramowanie w wersji 5.2 zapewnia również znacznie udoskonaloną funkcjonalność „Rehearsal and Recorder”, która obejmuje wiele grup przełączania, elastyczne funkcje routingu i blokowania. Osiem dowolnie przypisywanych grup przełączania może być używanych do zarządzania wieloma grupami instrumentów lub nawet różnymi aktami w ramach tego samego pliku spektaklu, próby mogą stać się bardzo dynamiczne dzięki szybkim porównaniom. W połączeniu z globalnymi i lokalnymi opcjami przełączania oraz nadrzędnymi funkcjami „lock to” dla każdego kanału, przełączanie poszczególnych kanałów między kanałami na żywo i odtwarzaniem jest szybkie i proste.

Oprogramowanie w wersji 5.2 jest już dostępne do pobrania i podkreśla ciągłe zaangażowanie SSL w utrzymywanie platformy SSL Live w czołówce technologii produkcji dźwięku live.

 

Cyfrowe Miksery

Gdzie kupić?

Solid State Logic Solid State Logic www.solidstatelogic.com

Dystrybucja w Polsce:

adres:
Jeziorki 86a 02-863 Warszawa

Sklepy muzyczne > Solid State Logic rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Żyj kolorowo - Klasyczny mikrofon RØDE NT1 w nowej odsłonie
Więcej wiadomości