JTM Studio head & combo - Marshall wraca w wielkim stylu

JTM Studio head & combo - Marshall wraca w wielkim stylu

4 sierpnia 2023, 10:00
Producent: Marshall
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Miłośnicy marki Marshall z pewnością odetchnęli z ulgą. Legendarna firma po przejęciu przez grupę Zounds nie dojść, że nie poszła całkowicie w produkcję komercyjnych słuchawek i głośników, to po reedycji niezwykle lubianych przesterów w kostkach, przyszła pora na premierowe wzmacniacze. Klasycznie brzmiące i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii, czyli dokładnie takie, jakich oczekują miłośnicy tego brandu.

 

 

[img:2]

 

Marshall Studio JTM ST20 to najnowszy dodatek do linii wzmacniaczy gitarowych tej legendarnej firmy. Do dyspozycji dostajemy head oraz combo, a także kolumny gitarowe 1x12 oraz 2x12. Wzmacniacze są jednokanałowy konstrukcjami, opartymi o lampy ECC83 (preamp – dwie sztuki), dodatkową ECC83 pełniącą funkcję phase splittera oraz duet 5881 w sekcji mocy. Zestaw ten pozwala uzyskać moc 20 wattów, którą można zredukować do 5 W.

 

[img:3]

 

Pojedynczy kanał wyposażony został w dwa tryby: High Treble (Loudness 1) oraz Normal (Loudness 2) oraz w cztery wejścia, charakterystyczne, dla klasycznych konstrukcji marki. Powiewem nowoczesności jest szeregowa pętla efektów oraz wyście DI. W kolumnach gitarowych oraz w wersji combo znajdziemy głośnik Celestion G12M- 65 Creamback.  

 

[img:4]
 

więcej: marshall.com
Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary elektrycznej Głowy gitarowe Kolumny gitarowe

Gdzie kupić?

Marshall Marshall marshall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Marshall rozwiń listę sklepów

Gitara

Wszystkomający analogowy delay od Walrusa
Więcej wiadomości