Apogee Boom - Interfejs audio dla początkujących i zaawansowanych użytkowników

Apogee Boom - Interfejs audio dla początkujących i zaawansowanych użytkowników

25 sierpnia 2023, 11:00
Producent: Apogee Electronics
Dystrybucja: ESS Audio

Bez względu na to, czy jesteś muzykiem, prowadzisz podcast czy transmitujesz na żywo, Apogee Boom zainspiruje Cię do podniesienia swoich projektów na wyższy poziom. Interfejs jest idealny zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników. 

BOOM gwarantuje legendarną jakość dźwięku Apogee i wyposażony jest w procesor DSP do kształtowania brzmienia Twoich nagrań.

 

 

Interfejs audio 2×2 USB-C dla macOS, iOS i Windows zaprojektowany do realizacji dowolnego projektu muzycznego

Dzięki BOOM możesz teraz nagrywać, monitorować i miksować przy użyciu najwyższej jakości przedwzmacniaczy mikrofonowych i bezbłędnej cyfrowej konwersji dźwięku. Za pomocą wbudowanego sprzętowego DSP FX precyzyjnie przetwarza dźwięk na wejściach. Wystarczy połączyć się bezpośrednio z komputerem Mac, iPadem Pro lub laptopem z systemem Windows i pozwolić swoim pomysłom na pełną realizację.

 

[img:2]

 

Dla twórcy, którego każdy z nas ma w sobie

 
 • Muzyka
  BOOM uchwyci każdy niuans Twojej twórczości, od nagrywania gitar, przez wokale, po syntezatory. BOOM jest wyposażony w wbudowany sprzętowy procesor DSP oraz tor audio Symphony ECS, zapewniając idealne brzmienie podczas nagrywania z zerową latencją efektów. 

 • Podcast
  Bez względu na to, czy nagrywasz swój podcast w domu, czy podróżujesz, BOOM to idealne rozwiązanie, aby opowiedzieć swoją historię z niezrównaną czystością dźwięku. Posiada wystarczające wzmocnienie, aby współpracować z mikrofonami do tworzenia podcastów, takimi jak popularny Shure SM7B.

 • Live streaming
  Zapewnij swojemu głosowi klarowność. Stwórz swoje własne studio produkcyjne z mikserem BOOM, który ma wbudowany procesor DSP i tryb Loopback. Posiadanie doskonałego mikrofonu to tylko połowa sukcesu. BOOM zajmie się resztą, zapewniając Ci doskonałą jakość dźwięku.

 

[img:1]

 

Ożyw pasję dzięki dźwiękowi doskonałej jakości

Przez prawie cztery dekady Apogee doskonali sztukę nagrywania analogowego w świecie cyfrowym. BOOM kontynuuje to dziedzictwo, skupiając się na szczegółach i wykorzystując komponenty audio najwyższej jakości, co pozwala Twoim projektom wyróżniać się spośród innych. 

 

 • BOOM korzysta z komponentów analogowo-cyfrowych i cyfrowo-analogowych najwyższej klasy, zamiast niższej jakości kodeków.
 • Wszystkie wejścia przyjmują profesjonalny poziom wejściowy o maksymalnej wartości +18 dBu, gwarantując nieskazitelny sygnał audio nawet przy najwyższych poziomach źródeł dźwięku.
 • Przedwzmacniacze mikrofonowe oferują wzmocnienie o wartości 62 dB, umożliwiając wyraźne przechwytywanie subtelnych źródeł dźwięku.
 • Wyjście słuchawkowe BOOM o impedancji 0 Ohm dostarcza audiofilskie wrażenia, zdolne do zasilania nawet wysokoimpedancyjnych słuchawek "hi-fi" z mocą, czystością i doskonale zrównoważonym pasmem przenoszenia.

 

[img:6]
 

Najlepsza wydajność pracy

BOOM to pierwszy interfejs audio w swojej klasie, który wyposażony jest w wbudowany sprzętowy procesor DSP. Dzięki channel stripowi Symphony ECS, stworzonemu we współpracy z legendarnym inżynierem dźwięku Bobem Clearmountainem, masz możliwość precyzyjnego obrabiania swoich źródeł dźwiękowych. Wykorzystaj 3-pasmowy korektor, kompresor oraz dodaj ciepło i brzmienie charakterystyczne dla sprzętu analogowego.

 

Idealny streaming

Stwórz doskonałą produkcję transmisji na żywo dzięki wbudowanemu trybowi miksera i loopback. Pozwala to na jednoczesne odsłuchiwanie gry, playlisty z Spotify oraz powiadomień z czatu, utrzymując idealny poziom dźwięku.

 

Pełna kontrola

BOOM posiada 2 wejścia i 2 wyjścia. Podłącz swój mikrofon oraz gitarę lub syntezator do przednich wejść, a głośniki lub słuchawki do tylnych wyjść.

 

[img:3]

 

Współpraca z iPadem

BOOM jest kompatybilny z dowolnym urządzeniem iOS, co sprawia, że jest idealnym narzędziem do tworzenia treści w podróży przy użyciu iPada Pro. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu dotykowemu przez kanał ECS, tworzenie dźwięku o doskonałej jakości staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

 

BOOM – Twój pomocnik gotowy do drogi

BOOM to kompaktowe i wytrzymałe urządzenie, które doskonale sprawdzi się do pracy z dźwiękiem w każdym miejscu. Wyposażony w stalową obudowę i gumowe podkładki na całej długości podstawy, BOOM został zaprojektowany tak, aby przetrwać próbę czasu bez problemu.

 

Plug-in-Play

Aby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć BOOM przy użyciu dołączonego kabla USB-C. Nie jest wymagane zewnętrzne zasilanie - BOOM działa samodzielnie.

 

Zwiększ swoją kreatywność

 

 • Apogee Soft Limit
  Z łatwością dodaj ciepło i charakter taśmy analogowej do swoich utworów dzięki legendarnej funkcji Soft Limit firmy Apogee

 

[img:4]

 

 • Ableton Live Lite
  W zestawie z BOOM otrzymasz Ableton Live Lite - doskonałe i łatwe w obsłudze oprogramowanie do komponowania, nagrywania, produkcji i wykonania własnej muzyki. Ten program oferuje niezbędne narzędzia, instrumenty i efekty, które umożliwiają pracę z dźwiękiem oraz występy na scenie.

 • Neural DSP Tone King
  Wtyczka Tone King Mk II firmy Neural DSP zapewnia autentyczne brzmienie gitary vintage w nowoczesnym opakowaniu.

 

[img:5]

 

Cechy

BOOM zapewnia najwyższą jakość dźwięku w swojej klasie, dzięki 35-letniemu doświadczeniu firmy Apogee w wielokrotnie nagradzanej inżynierii analogowej i cyfrowej. Wykorzystuje technologię PureDIGITAL do nagrywania w jakości do 24 bitów/192 kHz. Dodatkowo, posiada wbudowany sprzętowy procesor DSP, który umożliwia obsługę wtyczki Symphony ECS Channel Strip.

 

Wejścia:

 • 1 symetryczne wejście instrumentalne/liniowe 1/4 cala
 • 1 symetryczne wejście mikrofonowe/liniowe/instrumentalne w formacie Combo

 

Wyjścia:

 • 1 wyjście słuchawkowe 1/4 cala o impedancji 0 ohm
 • Zbalansowane wyjścia głośnikowe lewe/prawe w formacie 1/4 cala
 • Jest całkowicie przenośny, idealny do pracy w podróży
 • Posiada funkcję Apogee Loopback, ułatwiającą transmisję na żywo z różnych źródeł dźwięku
 • Zawiera oprogramowanie Apogee Control 2 dla macOS, iOS i Windows, umożliwiające pełną kontrolę nad urządzeniem
 • W zestawie znajduje się również oprogramowanie Ableton Live Lite DAW, dostępne do pobrania i zarejestrowania, co umożliwia tworzenie muzyki i produkcję.

 

[img:7]

 

Zalecane oprogramowanie do nagrywania:

 
 • Logic Pro X – macOS
 • Ableton Live - macOS/Windows
 • GarageBand - macOS/iOS
 • Pro Tools - macOS/Windows
 • FL Studio - macOS/Windows
 • Reaper - macOS/Windows
 • Cubase - macOS/Windows
 • Nuendo - macOS/Windows
 • Audacity - macOS/Windows

 

USB Interfejsy audio

Gdzie kupić?

Apogee Electronics Apogee Electronics apogeedigital.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Studio

Accentum Wireless - Bezprzewodowe słuchawki od Sennheisera
Więcej wiadomości