Ekscytujace nowości do ROBE: iFORTE LTX, Fresnel i PC FORTE na PLASA 2023

Ekscytujace nowości do ROBE: iFORTE LTX, Fresnel i PC FORTE na PLASA 2023

5 września 2023, 12:30
Producent: Robe
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

Firma Robe jak co roku prezentuje się na targach PLASA, i jak co roku "z przytupem" ogłasza nowości. W londyńskiej Hali Olympia w dniach 3-5 września 2023 Robe prezentuje trzy nowe produkty i debiutuje z zupełnie nową koncepcją live eventu na stoiskach A70 i C28. Są nimi iFORTE LTX WB, Fresnel i PC FORTE. Zapraszamy po więcej szczegółów. 

 

Robe iFORTE LTX WB

iFORTE LTX WB jest obecnie najjaśniejszą oprawą na rynku i najwyższej klasy LED-owym beamem o dużym zasięgu do różnorakich zastosowań, opracowaną z myślą o występach na stadionach, koncertach oraz wszelkich wydarzeniach i spektaklach, gdzie wymagana jest duża intensywność na ogromnych dystansach. Zasilany przez zaprojektowane, opracowane, opatentowane i wyprodukowane przez firmę Robe źródło światła iSE-TE™ 1000W XP (Xtra Performance) o stopniu ochrony IP65, z białą diodą LED, zapewnia niesamowite, wiodące w branży 335 000 luksów w odległości 5 metrów! iFORTE LTX WB może stworzyć imponujący efekt wizualny dzięki solidnej wiązce światła i przedniej soczewce 245 mm. To pierwsza z zapowiadanych nowości.

[img:3]

[img:4]

 

Robe Fresnel i PC FORTE

Kolejne dwie nowości to Fresnel i PC FORTE®, w których również zastosowano rewolucyjną technologię TRANSFERABLE ENGINE, która w połączeniu z innowacyjną, wysokowydajną oprawą typu wash zapewnia wysoką jakość światła przez długi czas.Obydwa produkty zapewniają mocne, intensywne efekty oprawy typu wash, bez utraty teatralnej subtelności i kontroli, wykorzystując albo klasyczną, miękką soczewkę Fresnela, albo nieco bardziej zdefiniowaną wiązkę z soczewki PC. Świetnie nadają się do każdej przestrzeni i zastosowania.

[img:2]

Szeroki zakres zoomu od 6°-61° (Fresnel) i 5,5°-62° (PC) zapewnia całkowicie równomierne pokrycie, dzięki czemu FORTE® Fresnel jest porównywalny z tradycyjną oprawą Fresnela o mocy 2,5 KW. Nowe źródło Robe TE™ 1.000W XP (Xtra Performance) White 6.700 K LED Transferable Engine generuje niesamowite 90.200 lumenów, aby zapewnić wysoką moc wyjściową. Obydwa modele emitują ponad 41 000 lumenów z przodu oprawy, oferując niesamowitą moc i wyjątkową jakość wiązki.

[img:1]

System mieszania barw CMY zapewnia płynne przejścia kolorów od najsubtelniejszych pasteli do najsilniejszych nasyceń, podtrzymując reputację firmy Robe w zakresie wyjątkowego mieszania barw. Dwie tarcze kolorów, filtry CRI 80 i 90 oraz zmienny CTO w zakresie 3.000 - 6.700 K zapewniają pełną gamę finezji kolorów.

"The Powert of Imagination" to pierwszy pokaz z trylogii nowych produkcji na targach Robe, trafnie nazwany, aby wywołać poczucie nieoczekiwanego! Będzie składać się z trzech utalentowanych wykonawców i "opowieści" opracowanej przez zespół kreatywny Robe, aby ekscytować i oczarowywać gości oszałamiającym pokazem świetlnym, wykorzystującym wszystkie najnowsze technologie Robe. Będzie emitowany pięć razy dziennie przez pierwsze dwa dni pokazów i cztery razy ostatniego dnia.

I... jak zawsze w przypadku Robe, na stoisku pojawi się jeden lub dwa interesujące produkty-niespodzianki – po raz pierwszy można je będzie zobaczyć dopiero na targach PLASA 2023!

PC, Fesnel Reflektory beam Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków

Oświetlenie

Akcesoria do MAC Viper XIP Martina od City Theatrical
Więcej wiadomości