Focusrite pokazał interfejsy Scarlett 4. generacji

Focusrite pokazał interfejsy Scarlett 4. generacji

1 września 2023, 09:00
Producent: Focusrite
Dystrybucja: AUDIOTECH

Ulubiony interfejs twórców muzyki właśnie wykonał gigantyczny skok. Niesamowicie brzmiące przedwzmacniacze, które wychwytują każdy szczegół. Kolosalny zakres dynamiki 120 dB. Wysokiej klasy konwertery z flagowej serii Focusrite RedNet. Zaprojektowany na nowo tryb Air Mode z Presence i Harmonic Drive dla pełnego brzmienia konsoli studyjnej. Auto Gain i Clip Safe zapewnia, że każde nagranie jest godne uwagi. Nowy, specjalnie zaprojektowany wzmacniacz słuchawkowy dla najlepszego brzmienia, jakie kiedykolwiek słyszałeś. I oprogramowanie do tworzenia hitów od największych producentów w branży.


Zdalnie sterowane przedwzmacniacze 4. generacji

Bądź gotowy na najdelikatniejszy wokal lub najgłośniejszy wzmacniacz. Bardzo szczegółowy, ultra niskoszumowy przedwzmacniacz 4. generacji ma ogromny zakres wzmocnienia 69 dB, aby uchwycić każdą część występu i sprawić, że każdy mikrofon zabrzmi świetnie.

 

 

Studyjnej jakości wejścia Hi-Z i liniowe

Użyj wejść instrumentalnych Hi-Z, takich jak możesz znaleźć we wzmacniaczu i spraw, by gitary brzmiały świetnie zarówno w trybie DI, jak i przy użyciu symulacji wzmacniaczy. Dostępne są również wejścia liniowe o bardzo wysokiej jakości, aby uchwycić cały charakter syntezatorów i innych instrumentów.

 

[img:5]

 

Myślisz, że słyszałeś już wszystko? Ze Scarlett tak będzie!

Po naciśnięciu czerwonego przycisku nagrywasz przy użyciu profesjonalnych, 192 kHz, 24-bitowych konwerterów z flagowych interfejsów Focusrite RedNet - takich, jakie można znaleźć w niezliczonych, najlepszych studiach na całym świecie. Buduj swoje utwory warstwa po warstwie i nigdy nie martw się o szumy. Posłuchaj jeszcze raz swoich ulubionych utworów, a usłyszysz wcześniej ukryte w nich szczegóły.

 

[img:2]

 

Przeprojektowany tryb Air dla pełnego brzmienia studyjnej konsoli

Najważniejsze wokale i instrumenty wymagają specjalnego podejścia. Przeprojektowany tryb Air w interfejsach Scarlett uwydatnia unikalny charakter dźwięku i przenosi go na front miksu, dodając blask i większą ilość harmonicznych, tak jak klasyczna konsola w dużym studiu. Nigdy nie będziesz chciał nagrywać bez tego trybu.

 

[img:6]

 

Auto Gain ustawi Twoje poziomy

Auto Gain ustawia poziomy za Ciebie - w kilka sekund. Naciśnij przycisk i graj lub śpiewaj przez dziesięć sekund, a Scarlett ustawi idealny poziom dla wszystkiego, co nagrywasz.

 

[img:1]

 

Clip Safe sprawia, że każde podejście zabrzmi jak należy

Clip Safe słucha, co nagrywasz - bez przerwy. Sprawdzając poziomy do 96 000 razy na sekundę, Clip Safe automatycznie dostosuje wzmocnienie, jeśli istnieje ryzyko przesterowania sygnału, dzięki czemu możesz skupić się na muzyce, wiedząc, że każde nagranie zabrzmi właściwie.

 

[img:7]

 

Specjalnie zaprojektowany wzmacniacz słuchawkowy zapewniający najgłośniejsze i najczystsze odtwarzanie

Specjalnie zaprojektowany wzmacniacz słuchawkowy i ogromny zakres dynamiki zapewniają najlepsze brzmienie, jakie kiedykolwiek słyszałeś ze Scarlett. Słuchaj swoich słuchawek głośniej i wyraźniej niż wcześniej. Dzięki niezależnym potencjometrom głośności możesz z łatwością wybierać, czy chcesz w tym momencie używać słuchawek czy monitorów studyjnych.

 

 

Zachowaj kontrolę

Focusrite Control 2 to zupełnie nowa aplikacja dla interfejsów Scarlett, która sprawia, że konfiguracja sesji jest bezproblemowa. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co ważne - rejestrowaniu wspaniałych występów. Dostępna na komputery PC i Mac, pozwala przejąć zdalną kontrolę nad przedwzmacniaczami Scarlett, funkcją Auto Gain, Clip Safe i Air, gdy interfejs jest poza zasięgiem. W modelu 4i4 możesz także tworzyć i dostosowywać oddzielne miksy za pomocą elastycznego wbudowanego miksera.

 

Całe oprogramowanie, którego potrzebujesz, aby nagrywać hity

Kiedy już zainstalujesz zawarte w zestawie programy DAW Pro Tools Artist lub Ableton Live Lite, pakiet Hitmaker Expansion zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz do nagrywania, miksowania, masteringu i wydawania muzyki, z niezrównaną gamą narzędzi studyjnych do tworzenia nagrań od największych producentów w branży.

 

[img:3]

 

Kompletne studio - w pudełku

Aby od razu uzyskać najlepszy dźwięk, Scarlett Solo Studio i Scarlett 2i2 Studio zawierają nowy zestaw akcesoriów - studyjny mikrofon pojemnościowy Focusrite CM25 MkIII i zamknięte słuchawki SH-450. CM25 MkIII brzmi świetnie na wszystkim, ale pokochasz jego brzmienie na wokalach i gitarach dzięki jego jasnemu i szczegółowemu charakterowi.

SH-450 to najlepiej brzmiące słuchawki w historii Focusrite. Pluszowe poduszki i miękki w dotyku pałąk pozwalają aby podczas nagrywania, miksowania i masteringu być skupionym, a nie zmęczonym. Nie masz jeszcze statywu mikrofonowego? Nie ma problemu! Focusrite dołączył sprytny kartonowy statyw do samodzielnego złożenia, dzięki czemu można od razu rozpocząć pracę.

 

[img:4]
 
więcej: focusrite.com
USB Interfejsy audio

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Focusrite rozwiń listę sklepów

Studio

ADI-2 Remote - Darmowy kontroler programowy od RME
Więcej wiadomości